ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Incident v Pate vyšetruje polícia

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Pata / Status Jána Mizeríka uverejnený na sociálnej sieti, v ktorom popísal incident, ku ktorému malo prísť včera a mala pri ňom byť napadnutá aj jeho rodina, sme uverejnili tu:

PATA: „Mal som slzák v očiach, plačúce dieťa v aute a mal som čo robiť, aby som rodinu odtiaľ dostal preč“ – píše napadnutý občan

Práve teraz nám polícia potvrdila včerajšiu žiadosť občana o zásah policajnej hliadky a fakt, že vo veci polícia začína konať:

„Môžeme potvrdiť, že incident medzi osobami bol na políciu včera večer hlásený. Z dôvodu vyťaženosti najbližších hliadok, sme vyslali k udalosti policajtov PMJ. Udalosť naďalej riešime a vo veci prijala polícia v Šoporni trestné oznámenie. Vzhľadom na prvotné úkony nie je možné zatiaľ poskytnúť bližšie informácie k okolnostiam celého incidentu“ uviedla hovorkyňa KR PZ Mária Linkešová.

- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

  1. Polícia by konečne mala začať riešiť takéto udalosti a nie v Pate zastavovať dôchodcov a dávať im fúkať a ešte k tomu sa agorantne správať a keď bol doma bujko tak im skákal po hlave….

  2. bujko je patansky mafián bez koruny a bez nároku chodít po ulici nespominaj tu fetky s patanmi to nemá nič spoločne špz je LV v pate si poriadky urobíme aj sami a sonda boji nech do lesa nechodí