back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Nehoda vo Vinohradoch nad Váhom: Opitý vodič s takmer 2 promile narazil do odstaveného auta

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Galantskí dopravní policajti riešili opitého vodiča, ktorý v obci Vinohrady nad Váhom narazil do zaparkovaného auta.

60 ročný vodič na aute Audi Q5 mal na jednej z miestnych ulíc zozadu naraziť do odstaveného auta Škoda Felícia. Náraz bol taký silný, že menšie z áut posunulo až do plotu rodinného domu.

Policajti muža na mieste podrobili dychovej skúške, pri ktorej nafúkal 1,90 promile. Okamžite ho obmedzili na osobnej slobode a previezli na policajné oddelenie.

Poverený policajt nezodpovedného vodiča obvinil z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Muž bol riešený v tzv. superrýchlom konaní a za svoju jazdu pod vplyvom alkoholu sa už aj postavil pred sudcu.

ZA VOLANT IBA S TRIEZVOU HLAVOU
Opätovne upozorňujeme vodičov, aby si v žiadnom prípade nesadali za volant opití. A to ani na krátku vzdialenosť v rámci obce. Takéto správanie je neakceptovateľné a polícia ho tolerovať nikdy nebude.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

  1. Ďalší ožratý šofér na Vinohradoch.Osa ešte nesedí v base,nedodrtžuje podmienku!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Nič nové , nonstop napiti na autách , hodiny pri rázcestí , okolo čističky preteky a zákruta pri kate ajajajjaj a neviem či najlepšie neni keď sa vozia na motorke v noci smerom k družstvu a hucia jak jebnuti ,,,, retardery v pici na uličke kde netreba ale prechody pre chodcov sa neopravia nespravia nové ježiš tato dedina hlavne z nej odísť jediná možnosť

  3. Ty si bola na cukrovarskej na nakupe či to tradične trepeš náhodné slova do vety? Extrem 😀

  4. A toho dedka ako dlho riešili čo naj3baný skosil mladé životy v BA na zástavke a tu ajhľa hneď super rýchle konanie …

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie