back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Tínedžeri z Váhoviec okrádali starých ľudí v Seredi. Kamerový systém ich pomohol vypátrať – VIDEO

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Mestská polícia Sereď /  Kamerový systém opäť výrazne dopomohol k zadržaniu páchateľov, ktorí sa začínali orientovať na krádeže u starších ľudí.

Minulý týždeň sme na MsP prijali oznámenie od dôchodkyne, že na ul. Štúra jej neznáme osoby z košíka, ktorý mala na bicykli vytrhli kabelku.

Na druhý deň po ozname nás požiadali z kriminálnej polícii o spoluprácu pri hľadaní podozrivých osôb, ktoré mali na Kostolnej ul. prepadnúť staršieho pána ktorému z pleca vytrhli tašku, kde mal osobné veci s dokladmi.

Pohyb podozrivých osôb bol v oboch prípadoch na kamerách vytrasovaný, osoby a aj samotný skutok zaznamenané, pričom z týchto kamerových záznamov bolo možné osoby identifikovať.

Záznamy z kamier si prevzali príslušníci kriminálnej polície, ktorí podozrivé osoby do 24 hod. vypátrali až v obci Váhovce.

Podľa predbežných informácií sa jednalo o tínedžerov (14,15,19,21) z ktorých najstarší bol okamžite umiestnený do väzby. K obom skutkom sa podozriví priznali a uviedli, že boli pripravení v krádežiach pokračovať a takto si obstarávať financie…

- Článok pokračuje pod reklamou -

zdroj: MsP Sereď Fb

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články