back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

POZOR: Reštaurácii U Kmotra v Šoporni neznáma osoba vytvorila na sociálnej sieti falošný profil

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Väčšina bežných ľudí o počítačovej kriminalite doteraz len počula. O čo presne ide každý zistí až v momente, keď sa ho nejaký incident osobne dotýka. Je potrebné uvedomiť si, že aj krádež profilu na sociálnej sieti môže mať pre človeka fatálne následky.

Oslovil nás so svojou čerstvou skúsenosťou Matej Ivana, spolumajiteľ reštaurácie U Kmotra v Šoporni. Asi pred dvomi hodinami nateraz neznáma osoba vytvorila duplicitný profil reštaurácie U Kmotra Šoporňa, na ktorý skopírovala všetky príspevky, statusy, súťaže, fotografie a údaje s originálneho profilu tejto reštaurácie.

Je zrejmé, že uvedená osoba koná zámerne i keď nám s neznámym úmyslom. V každom prípade vlastník reštaurácie a originálneho profilu na sociálnej sieti Matej Ivana žiada verejnosť, aby neprijímala žiadosti o priateľstvo zo súkromného podvodného profilu vydávajúceho sa za reštauráciu U Kmotra v Šoporni.

Z bezpečnostných dôvodov reštaurácia U Kmotra Šoporňa v súčasnej dobe žiada objednávky na catering, menu, oslavy a rôzne akcie objednávať výlučne telefonicky a to na tel.č. 0915 205 933 alebo osobne v reštaurácii na ulici Šalská 521, Šoporňa.

Originálny profil reštaurácie U Kmotra v Šoporni sa nachádza TU

 

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články