Archívy SeredOnLine

FC Pata – OFK Trebatice 1 : 1 ( 1 : 0 )

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Patanskí futbalisti odohrali včera posledný zápas Majstrovstiev regiónu – IV. ligy MEVA v sezóne 2022 – 23. Na domácej pôde privítali súpera z OFK Trebatice. Na úvod zápasu sa konala malá oslava, keď futbalisti a fanúškovia patanského futbalu poďakovali svojmu „dvanástemu hráčovi“- sponzorom, za podporu futbalu v Pate.

Keďže obaja súperi boli „susedmi“ v tabuľke, fanúšik očakával pekný, bojovný futbal, čo sa však nestalo. I keď súper bol o niečo aktívnejší, stretnutie malo veľmi slabú úroveň. Nakoniec sa zrodila remíza, keď za domácich skóroval v 29. minúte R. Valenta ( 1 : 0 ) a v 56. minúte hostia vyrovnali (1 : 1 ).

Zostava domácich: Patrik Mego, Matej Fuska. Martin Garaj. Vladimír Lomen. Adrián Maron. Matrin Barát, Danylo Tovstukha, David Vaško, Kamil Polakovič, Tomáš Dvorský, Róbert Valenta (K).

Náhradníci: Andrej Pekár, Mykyta Kolesnikov, Lukáš Herák, Michal Práznovský a Rudolf Bartal.

Tréner: Lukáš Herák.