back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Škola Juraja Fándlyho pozýva na „Vedecký jarmok“

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

ZŠ Juraja Fándlyho / V piatok 23. 6.2023 začína v meste Sereď tradičný hodový jarmok. Nebude to však jediný jarmok v meste.

Naša škola pozýva všetkých rodičov, starých rodičov, priateľov školy a širokú verejnosť na náš školský „Vedecký jarmok“, ktorý sa uskutoční v piatok 23.6.2023 v čase od 9:00 do 12:30 vo vonkajšom areáli školy.

V našich netradičných jarmočných stánkoch na vás budú čakať naši žiaci, ktorí vám tu ponúknu svoje vedomosti, zručnosti, ukážu svoje nadanie a ktorí majú pripravené rôzne zábavné aktivity i pre najmenších. Čaká na vás stánok ekológie, matematiky, techniky, ale i stánok v ktorom vás naši žiaci z Ukrajiny naučia zopár slov vo svojej rodnej reči. Novinkou tohto roka bude Fándlyho antikvariát, ktorý vám ponúkne knižky „z druhej ruky“. O občerstvenie sa postarajú naši žiaci vo vodnom bare, ktorý nájdete v priestoroch budúcej Fándlyho školskej komunitnej záhradky.

Celý jarmok sa ponesie v téme „Odpad“ , ktorá je prioritnou témou Zelenej školy tento školský rok.

Tešíme sa na vašu návštevu.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články