back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Čo čaká hráčov Ice Players Sereď v novej sezóne 2023/2024?

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Ice Players Sereď /  Určite ešte u mnohých neodzneli suprové zážitky, ktoré sme spoločne povymýšľali na našej tradičnej rozlúčke s už minulou sezónou 2022/2023, ktorá bola prvou od kovidovej éry, a ktorú možno charakterizovať dvoma slovami – reštartovou a spoznávacou.

Čas však neúprosne beží, a my už musíme jedným očkom pokukovať po tej ďalšej sezóne, ktorá bude pre náš klub z viacerých ohľadov špecifická, pretože to bude naša JUBILEJNÁ 10. LIGOVÁ SEZÓNA. Preto sme pre vás, aspoň v jednoduchých bodoch, pripravili sumár toho, čo spoločne môžeme očakávať už od konca júna:

– Prípravný turnaj mužov FAT Cup v Trnave

– Florbalový kemp vo Zvolene, ktorý bude považovaný za súčasť letnej prípravy našich najmladších členov

– Prihlásenie tímu mužov, staršej prípravky a starších žiakov do regionálnych súťaží

– Vytvorenie novej kategórie mladších žiakov a jej prihlásenie do regionálnej súťaže

- Článok pokračuje pod reklamou -

Cieľ, ktorý sme si stanovili už pred touto sezónou – a síce orientovať sa na rozvoj našich najmladších členov, zostáva nezmenený aj v nasledujúcej, jubilejnej sezóne. Pre ešte kvalitnejšie tréningy staršej prípravky, starších žiakov a po novom už aj mladších žiakov sme sa rozhodli našich trénerov prihlásiť aj na vzdelávacie trénerské kurzy pod hlavičkou trénerov z českého florbalu, ktoré majú už úspešne absolvované.

Kedže však ide o okrúhlu 10. ligovú sezónu, svoje ambície majú aj muži. Tí by chceli nadviazať predovšetkým na dobu pred kovidom, v ktorej pravidelne bojovali o tie najvyššie priečky. Stále preto do mužského tímu hľadáme nových hráčov, takže ak máš čas a chuť, neváhaj a píš správu .

A ako vidí novú sezónu jeden z trénerov a hráč mužského tímu Janko Janda?

,,Na novú sezónu sa tešíme. Absolvovaním trénerských vzdelávacích kurzov sme, si myslím, získali dostatočné know-how, ktoré keď aplikujeme do tréningov rôznych kategórií a ktoré keď budeme dodržiavať, môžeme pomýšľať na dobré výsledky. Stále navyše berieme nových hráčov, takže verím, že sa nám tá naša florbalová rodinka pred novou sezónou ešte rozšíri a že spoločne dosiahneme super výsledky.”

Len pripomíname, že všetky zostávajúce tréningy sú do konca júna VOĽNÉ – to znamená, že ak rozmýšľaš nad tým, že by si sa chcel k nám pridať, dvere máš otvorené – stačí si prísť zahrať na ľubovoľný tréning a pokecať alebo nám napíš sem do správy a spoločne sa dohodneme.

 

zdroj: Ice Players Sereď Fb
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články