back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Rómovia ignorujú parkovacie boxy aj spoluobčanov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Sereď / „Slušne som ich upozornila na to, že stoja priamo pred vchodom do obchodu a pri chodníku. Nebudem sa vyjadrovať, ako saku mne správali“ – nám do redakčnej pošty oznámila staršia pani v súvislosti so skúsenosťou a konfliktom, pri ktorom sme osobne neboli. No následne vyhotovené fotografie skutočne dokumentujú osobné auto s evidenčným číslom GB parkujúce mimo parkovacie boxy a priamo pred vchodom do obchodu.

Občania sa právom verejne pýtajú, dokedy si určitá skupina ľudí bude dovoľovať to, čo väčšinu ani nenapadne. Aj tu samozrejme existujú výnimky. No sťažností v súvislosti s  predbiehaním sa na pošte, u lekára, v obchode, ale aj práve na parkovanie tam, kde sa vodičovi práve zachce, je stále veľa.

Občania si stále viac uvedomujú potrebu odstrániť dlhodobé nerovnosti v spoločnosti, ktorá toleruje práve niektoré individuálne prejavy arogancie, pocitu nadradenosti a zvýhodňovania určitej skupiny obyvateľov.

Pred zákonom a v právach a povinnostiach si musíme byť všetci rovní.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

 1. A ja som terazky našiel kľúče v čiernom koženom puzdre na trhovisku. Odniesol som ich na MP.
  Asi to sem nepatrí,ale treba to kamsi napísať

 2. sa tam postavil ako kokot, ale pozeram ze miesta okolo dost. takze ako a komu tam vlastne prekazal ?

 3. pre Ivan 13. júna 2023, 12:20

  A aký je teda ďalší postup, keď to majú na kamerách?

 4. Myslím, že naši nespoluobčania iného etnického názoru ignorujú toho viacej..
  Ale toto je problém aj väčšiny metrosexuálov a blondíniek.
  Parknú si to kde sa im zachce a ešte blokujú ďalšie boxy.
  Čo tam po tom, že auto má funkciu zaparkovať samo. Ešte by si nechty zlomili, keby museli dakam ťukať.. 😉

 5. Nedávno som čosi podobné videl pred Kauflandom. Cigán zastavil rovno pred vchodom. Cigánky kotnejšie ako svine pol hodinu vystupovali. Potom sa oproti na aute dovalil další tiež spoluobčan,zastavil vedľa toho čo už bol pred vchodom a veselo debatovali cez okienka…
  Potom jeden zo zadu trúbil a to už sa morgošovi nepáčilo ! Čo si to ten gádžo dovolil naňho trúbiť,že ????

 6. Ked na Slovensku sú urobené zákony tak aby oni mohli všetko tak sa nedivme… Lebo chudáci cigáni… Nie všetci, česť vinimkam…

 7. „Rómovia ignorujú parkovacie boxy aj spoluobčanov“…takže nabudúce keď nejaký zmrd bude v Seredi obchodovať s drogami (čo sa deje stále) tak napíšete: „Belosi v Seredi ignorujú zákony a predávajú drogy“? Alebo keď nejaký biely seredčan zaparkuje na chodníku za činžiakom „Belosi ignorujú parkovacie bocy aj spoluobčanov a parkujú na chodníku!“

 8. Prašiví cigáni ,dovoluju si strašne. Zakazal by som tieto auta z dovozu ktore maju pravostranne riadenie. Vypadene svine si myslia ze im patrí svet .pfuj!!!plujem na nich

 9. Zas si toto medium neodpustilo vytiahnut rasovu otazku. Ako je relevantne to, ze tito nevychovani a drzi ludia su romovia? Naco je dobre vytahovat rasu/etnikum ked chcem pisat o tom, ze je niekto neprisposobivy? Len preto aby jednoduchsi ludia mohli zase skatulkovat?
  Ale vsak za kliky tam drbnem do nadpisu bars co….

 10. V slusnej spolocnosti je publikovanie takychto anonymnych utokov na ludi inej rasy nepredstavitelne. Ziadna slusna redakcia by taketo nieco nikdy nevypustila. Mozno by bolo dobre sa opytat priamo primatora Kurbela, ci chce byt ako najvyssi predstavitel mesta Sered spajany s tymto rasistickym a xenofobnym webom.

 11. Pre Anonym 13. júna 2023, 16:07
  Najväčšiu hlúposť poviem vtedy, keď chcem povedať niečo múdre

 12. Žebrak idem nahlasit vašu web stranku ako si mozes dovolit tie komentare aby komentovali rasiticke a stim ty nerobiš nic este to budes robit ze odostrania aj tvoj sered online uvidis nebudes ho mat dlho akurat len na tvoju stranku mozu ludia komentovat vsak uvidime do kedy !!!!!!!!!

 13. Ty poloblby neandrtalec. Popros niekoho neblbeho nech to povie za teba. Takto si len vyblval par pismen.

 14. Čo sa rozculujete je demokracia ktorú ste pred 33 rokmi chceli.Aj cigáni chuť žiť ako biely a keď sa to tak vezme ako bolo povedané robia to aj sliepky aj nabuchany frajeri sbazarovimi Audinami .Žite a nepicujte.

 15. Príď pred Kafland do NZ,tam aj biely ignorujú parkovanie pre rodiny a ich ignorujú mestský,aj s právomocami….

 16. Toto auto presne poznám každý deň chodím okolo nich, nájdete ich v Šoporňi na hlavnej ceste 😅

 17. EU im ide po ruke, zákony rešpektovať nemusia, mimovládky im skáču okolo rití, tak si robia čo chcú. Stačí im každému ponadávať do rasistov atď. a je vybavené. Koho budú úrady riešiť? Róma ignorujúceho predpisy, či „nebezpečného rasistu“, ktorí sa im snaží vysvetliť, že zákony platia aj pre nich? Bohužiaľ, toto sa nezmení. Ibaže by systém prešiel radikálnou zmenou – v EU nepredstaviteľnou, že zákony a pravidlá budú platiť pre všetkých. Ale to tu najbližších pár rokov nehrozí, takže smelo môžu srať na všetko aj naďalej. A bez obáv z postihov.

 18. Cigáň,necigáň….podstata drzé a arogantné parkovanie…ja som na vyhradenom zťp parkovala,a zabudla vyložiť preukaz a do desať minút som mala papuču…a mestskí aj štátni s majákom….som myslela,ze mi niekto vykradol auto,alebo nabural….a ja iba preukaz nemala na viditeľnom mieste