back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Na zákrok mestskej polície v lokalite za uzatvoreným mostom si počkáme – VIDEO

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Sereď / V súvislosti s úplne uzatvoreným mostom v Seredi sa podľa predpokladov zvýšil dojazd bezpečnostných zložiek do lokality Trnavská, Kasárenská a všetky logistické centrá, ako aj na okolité ulice.

V rozhovore nám náčelník mestskej polície Ladislav Fabo túto skutočnosť potvrdil s tým, že je zbytočné zavádzať občanov a s týmto faktom je nateraz nutné počítať. Ani mestská polícia totiž nedokáže kilometre prejdené navyše cez obchádzkové trasy skrátiť, využiť môže len právo prednostnej jazdy a aj to len v prípade kritickej situácie. Je potrebné uvedomiť si, že počas dopravnej zápchy na R1 a vyťaženej obchádzke cez Horný Čepeň s najväčšou pravdepodobnosťou bude pre obyvateľov tejto časti mesta rýchlejší dojazd policajtov z Trnavy alebo Sládkovičova.

Aj toto sú skutočnosti, ktoré významným spôsobom znevýhodňujú bývanie v tejto lokalite a tento stav určite neprispeje k bezpečnosti tejto časti mesta.


Aktuálne informácie vrátane aktuálnej dopravnej situácie v súvislosti s uzatvoreným mostom ponad železnicu v Seredi nájdete tu:

most.seredonline.sk


 

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_imgspot_img

Ďalšie články