Opätovne z verejného vodovodu tečie špinavá voda

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď /  Dlhodobo kritizovaný problém dodávky špinavej a nepoužiteľnej vody z verejného vodovodu sa prejavil aj dnes.

Zo Spádovej ulice nás kontaktovala obyvateľka Zuzana so sťažnosťou a fotografiami, na ktorých je zadokumentovaná na pitie, varenie a pranie nepoužiteľná voda. Znamená to teda, že obyvatelia opätovne dodávateľovi platia nielen za nekvalitný a nevyužiteľný tovar, ale aj za jeho likvidáciu, teda odkanalizovanie.

Na margo kvality dodávanej vody z verejného vodovodu Zuzana napísala toto:

Dnes vodu nemáte chuť piť,ani variť a tobôž nie prať biele prádlo„.

Podľa informácií obyvateľky mesta Zuzany, obdobný stav má byť vo väčšej časti mesta a trvať má od doobedných hodín.

Je smutné, že obyvateľom zo strany dodávateľa nebola ohlásená príčina tohto stavu a ani forma kompenzácie zníženého životného komfortu a zvýšených finančných nákladov, ktoré musia pre vzniknutú situáciu vynaložiť.

Čitateľke Zuzane ďakujeme za upozornenie na tento často sa opakujúci problém.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. natočte do PETiek a prineste miestnemu do vodárne aby okoštoval. Keď vypije 2l a do pol hodiny sa neposere asi bude zdravotne nezávadná. Na vypití ale trvajte aj keby mu roztrhlo črevá. On musí piť to čo zákazníkom predáva.

 2. A to sľubovali, že sa to opakovať nebude. Ale v Seredi=“Bruchove,, je to normálne. Byty vykurujú 40C. teplou vodou,ešte,že sa dočasne oteplilo. Smutné, provinčné mesto bez atrakcií.

 3. Pre Vinco,
  ja som myslel, že nám to vykurujú tým geotermálnym vrtom
  😂😂😂
  Ozaj, nejako je ticho okolo toho.

 4. anonym 18. decembra 2021, 23:20 – vrat sa aspon k povodnemu nicku, nech kazdy identifikuje, o com je rec:

  „Obrovské objemy hliníku v dešťové vodě potvrzují chemtrails práškování nad ČR“

  Ty vole, to akoze vazne? To si uz aky level dosiahol?

  Ale pre uplnost je tam aj napisane:
  „Teprve nyní se ale někdo konečně odhodlal celou věc prověřit. Rozbor vody z vany v Českém ráji se dnes objevil na FB profilu Jirky Černohorského a Pavla Zítka. Následně informace převzal pan Jakub Šťastný, od kterého nám informace přeposlal náš čtenář. Pro úplnost dodáváme, že jsme zatím neměli možnost ověřit autenticitu rozboru, že se opravdu týká té rezaté vody ve vaně, která ukazuje na extrémně vysoký obsah železa, ovšem vzhledem k tomu, že i rozbor ukazuje obrovské převýšení povolených limitů Fe ve vzorku vody, tak se domníváme, že rozboru lze opravdu věřit.“

  Pre lenivych citat kktiny ktore zdielas zvyraznujem vybrane:

  „Rozbor vody z vany v Českém ráji se dnes objevil na FB profilu Jirky Černohorského a Pavla Zítka. Následně informace převzal pan Jakub Šťastný, od kterého nám informace přeposlal náš čtenář. Pro úplnost dodáváme, že jsme zatím neměli možnost ověřit autenticitu rozboru, že se opravdu týká té rezaté vody ve vaně, která ukazuje na extrémně vysoký obsah železa“

  A PRE ESTE LENIVSICH UZ LEN TATO VETA:
  „Pro úplnost dodáváme, že jsme zatím neměli možnost ověřit autenticitu rozboru“

  A tak sme tam, kde Ti pisem uz mesiace – dnes su taketo stavy brane ako sucast doby a su liecitelne.

 5. Ty vole, On je jak nebezpecny odpad, aj ked ho zahrabes do ilegality – podzemia, skodi – smradi nadalej.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články