Vo veci evidentne predraženého rozprašovača vodnej hmly bude podané trestné oznámenie

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Dnes popoludní nás kontaktoval čitateľ SOL s informáciou týkajúcou sa nepochybne vysoko predraženého rozprašovača vodnej hmly, ktorý bol mestom zakúpený z verejných finančných zdrojov.

Pri rozprašovači, presnejšie hnilej pozinkovanej trúbke ohnutej do tvaru  “U” obalenej izolačnou páskou, sa pohyboval pracovník. Že by robil servis “rozprašovača” výmenou pásky?

V každom prípade dokumentácia “diela” zaplateného vedením mesta Sereď je pripravená a po doložení ďalších nevyhnutných dokladov bude niekoľkými občanmi Mesta Sereď podané trestné oznámenie. Občan sa musí brániť svojvôli a nehospodárnemu vynakladaniu finančných prostriedkov vedením mesta na predražené zákazky nespĺňajúce prakticky žiadne štandardy bežné v iných mestách.

O ďalšom postupe budeme občanov informovať.

- Inzercia -
  1. Začne sa už konečne aj svedomite pracovať, aby sa dookola nemuseli takéto veci uverejňovať a aby boli občania /daňový poplatníci/ spokojní s prácou MÚ? Lebo stále sa upozorňuje na nedostatky a náprava nikde. Zdá sa, ako sa robili schválnosti. Ale sú to naše peniaze a aby sa nevyhadzovali von oknom. Treba zaplatiť len za kvalitne odvedenú prácu!

  2. pre Q7: poznáte tú pieseň, ktorú spieval V. Matuška s H.Vondráčkovou, kde sú slová : to se nikdo nedoví…? Všetko sa utajuje .Štátne tajomstvo.

  3. Mňa by zaujímalo, kde sa stratil článok v ktorom nám pani poslankyňa chcela do vysvetľovať prečo nemusíme chodiť na úrad sa pýtať na stavebné povolenie na RD Lipová ul. Ešte včera som to tu videla a dnes čuduj sa svete, zmizol.. Určite nám to vysvetlí v niektorom inom.. Necháme sa prekvapiť.

  4. Anonymovi o 8.58 neni si ty Martinko Tomčányi?Ten svoju neschopnost a tiež aroganciu prenáša na iných.

  5. Pre Anonym: ty trapko. 3x si to už vytiahol a nikoho to nezaujímalo, lebo je to blud ako ty a nevieš si pomôcť a stále to budeš vyťahovať. Ty hrdina jeden anonymný. Pochop to už konečne!

  6. A čo takto nedávno nainštalované led osvetlenie na priechody pre chodcov medzi kauflandom a billou, ktoré osadila firma, ktorej rodinný príslušníci pracujú na MSÚ? Cena za tie blikačky cez 9000€. V noci keď prši bliká to ako šialené a na prechode nikto, vodičov to zbytočne oslepuje aby videli ešte menej. Cena za to sa mi zdá prestrelená a že by to nejako zásadne zvyšovalo bezpečnosť tiež nemôžem ako vodič povedať. Ďakujem

  7. ano, tych 10 LED blikaciek z aliexpressu 😀 na cukrovarskej som si aj ja vsimla – za cenu 9996 eur, no nekup to. ktovie aka bola provizia pre vedenie mesta, ktore to schvalilo, prevzlalo a zaplatilo z nasich penazi?

  8. pre ledky, a vsimni si vsetky ksefty s SW a.s., to nie su len blikacky. Hento je uz II.etapa bezpecneho priechodu ostatne na meste.sk

  9. ano, viem o tom.. za posledneho 3,5 roka 53 kseftov pre tuto firmu v celkovej hodnote 79600eur. holt, asi su najlepsi /rozumej asi najviac mastia vrecka/

  10. a majitelia SW chodia nafúknutý ako majstri sveta. Inak tá suma 9996€ je presne jak s katalógu. Na meste im povedali nech je to pod 10 litrov tak co dáme to za 9996€ nech to neni také okaté, ale mám tu pre Vás jeden odkaz : My nie sme na hlavu…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články