Chat

Napište nový záznam do knihy návštev

 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Vyhradzujeme si právo upravovať, mazať alebo neuverejňovať záznamy.
61 entries.
LoLo napisal(a) dňa 28. marca 2020, 0:18 at 0:18:
Nemáte nejaké bližšie info o tohto týždňovej bitke v našej minoritnej osade?
Lenka napisal(a) dňa 18. marca 2020, 20:07 at 20:07:
Dobrý večer, je to normálne, že od 18-teho sa vyplácajú dávky na pošte a ešte aj od dnes sa nedoručuje doporučene listy, ale hádžu sa len oznamy. Je to nariadené! Takze na pošte sa nezastaví za deň 500 ľudí, ale 1500? A, že ľudia majú byt doma a nechodiť zbytočne von. Je toto normálne? Tak poštári sa nemusia nakaziť, ale pri priehradke, áno. Dá sa s tým niečo robiť? Alebo skrátiť pracovnú dobu?
Alexej napisal(a) dňa 18. marca 2020, 10:38 at 10:38:
Amazon v Seredi - v čase, keď sú povinné rúška pri vstupe do obchodov, v MHD a v samotnom meste Sereď sú povinné aj na ulici, tak tento najväčší zamestnávateľ v Seredi - teraz zamestnáva podľa informácií z tlače až 2.000 ľudí - ešte stále nenariadil povinné nosenie rúšok. V čase, keď v iných firmách oddeľujú zamestnancov čo najviac ako sa len dá, tak tu sa ešte stále konajú to až 2 x za smenu hromadné stretnutia zamestnancov tzv. Stand upy, na ktorých ešte štvrtok 12. marca povinne všetkých zamestnancov informovali, že sa vlastne nič nedeje a že novinári situáciu zveličujú!!! Je pravda, že sa vo väčšej miere robí hygiena, ale to je nepostačujúce, ak budú zamestnancov zbytočne hromadiť na jednom mieste a rúška nebudú povinné pre všetkých.
Amazon napisal(a) dňa 13. marca 2020, 11:44 at 11:44:
AMAZON !!! Ako je možné,že sa v rámci tohoto mega podniku nerobia žiadne obmedzenia.Ľudia sa tam zbiehajú s celej SR a o balíkoch už ani nehovorím.Vedeniu je to fuk,lebo ide o Americkú firmu a tu by malo mesto Sereď samozrejme pod nariadením štátu zasiahnuť ! uzatvoriť ako to musia urobiť inde .
Ctihodný občan napisal(a) dňa 10. marca 2020, 16:53 at 16:53:
"Vraj"V Pate brali dnes osobu z korona vírusom sanitkou do karantény. Vrátil sa z talianska... Môžete to preveriť?
Anonym napisal(a) dňa 8. marca 2020, 19:47 at 19:47:
Dobry vecer dnes rano o 5tej pred kulturakom vraj zbili 10ti chlapci 1dneho chlapca ludia vyliezali von vraj videli ako ho dokopali a prerazil hlavou zadne sklo auta ktore stalo na parkovisku . Viete nieco o tom chlapcovi je v poriadku alebo co sa vlastne stalo ? Ludia po meste siria mozno nepravdive info .
Margita Krpčiarová napisal(a) dňa 3. februára 2020, 13:47 at 13:47:
Dobrý deň prajem, Chcela by som Vás poprosiť,či by sa nedali vypnúť komentáre pod článkom zo dňa 1.februára 2020 15:12 "Ženu na železničnom nástupišti v Gáni zachytil prichádzajúci vlak". Ja som teta tej mladej ženy,ktorá ešte stále v kritickom stave leží v Nitrianskej nemocnici, a veľmi zle sa nám čítajú niektoré komentáre. Za pochopenie ďakujem! Margita Krpčiarová
Marek Sladký napisal(a) dňa 17. novembra 2019, 21:03 at 21:03:
Dnes som bol na vychádzke mestom po 16-tej hodine a všimol som si, že deti sa po tomto čase nemôžu hrať na skate ihrisku pri rakete /plus ostatné ihriská/ lebo je tam tma. Počasie ešte slúži aby sa to dalo využívať ale nefunkčné osvetlenie dáva možnosti len na posedenie pri sviečke. No a náš slávny štadion v tej tme ani google mapy nenašli.
Lolo napisal(a) dňa 7. novembra 2019, 12:21 at 12:21:
Konečne, p. MUDr. bude mať hneď množstvo pacientov, - všetci z vedenia mestského úradu v Seredi.
Zuzana napisal(a) dňa 28. októbra 2019, 13:17 at 13:17:
Medzi Vinohradmi a Dvornikmi je vážna dopravná nehoda,doprava je v dvornikoch odklanana na Zemianske Sady.
Oprava cesty napisal(a) dňa 8. októbra 2019, 10:48 at 10:48:
Dobrý deň, neviete, prosím Vás, komu patrí zodpovednosť za opravu úseku cesty Sereď - Sládkovičovo, ktorá prebiehala august-september 2019 ? Neviem, kam poslať sťažnosť. Cesta urobená katastrofálne, krivá, hrboľatá. Krajnice ponechané vyfrézované , takže keby tam chcem odstaviť auto, zničím podvozok. Ale najhoršie je to, že stále po mesiaci nie sú vyznačené pruhy na ceste. Keď človek ide skoro ráno pred šiestou v tej tme do roboty, tak poriadne nevidím, kam sa zaradiť, autá ktoré odbočujú doľava, nevedia, či sa už zaradiť alebo nie......a to hlavne na to výjazde za Sereďou. Toto keď niekto vyplatil , za takúto odfláknutú prácu dodávateľovi, tak potom sa nečudujme, že je to v našom štáte tak, ako to je. Chcel som napísať sťažnosť aj na správu ciest alebo diaľničnú, ale nie sú na stránke emaily, že komu to poslať. Ak by ste vedeli, kam presne to adresovať, prosím hoďte sem info. Dík.
Morticia napisal(a) dňa 5. októbra 2019, 7:15 at 7:15:
Pripajam sa ku kritikom.na stranke mesta sered som bola mozno 3x,nic tu clovek nenajde,hlavne co by sa ozaj zislo....nic to poriadne nenacita ani nenajde.napriklad....myslim,ze celkom dolezite je,aby tu boli rozpisy sluzieb lekarni,hlavne ktore su otvorene v sobotu,okrem tej v kauflande ..lebo tam nemaju nic poriadne,hlavne vam nutia max vyrobky....nikde sa to neda najst,maximalne galantske,hlavne ze tam je moznost kliknut na okres galanta.....plus dalsie dolezitejsie veci....a hlavne aby bol aj ohlas na kritiku-pozitivny,ze s tym volaco aj urobia kompetentni.....atd atd
Lolo napisal(a) dňa 2. októbra 2019, 22:58 at 22:58:
Ešte ohľadom nášho etnika. Ich mercedes stojí za Lidlom na žltej sifre a nič sa nedeje (pri Meandri detto) . Zastavím tam ja a boticka je na kolese.
Franta napisal(a) dňa 2. októbra 2019, 8:12 at 8:12:
mestská polícia spí - sladko Pred štadiónom na ľavej strane cesty v smere na štadión býva ROM, ktorý otvára bránu smerom do cesty a takto zaberá polovičku jazdnej dráhy. Brána je biela, tak že keď idete autom ju zbadáte 5-6m pred ňou. Včera 1.10. sa tam skoro stala vážna dopr. nehoda stretli sa tam dve autá. Taktiež pred domom ROMA on ako aj iný jeho súkmeňovci parkujú na ceste pričom je tam zákaz zastavenia. Mestská polícia bola už viac krát upozorňovaná na uvedené skutočnosti avšak nič sa nedeje, stav stále pretrváva. Policajt povedal, že oni nemôžu nič robiť len ho upozorniť. Dokiaľ takýto stav bude trvať - kým sa nestane ťažký úraz, alebo smrť ? Primátor je veliteľom mest. polície, ukáže svoju moc a zjedná nápravu u podriadených ?, alebo je to jeho rodina ?
Lolo napisal(a) dňa 22. septembra 2019, 15:58 at 15:58:
všimli ste si, že bol Svetový čistiaci deň čistila sa Sereď a nebol tam nikto z vedenia mesta? /primátor, viceprimátor, prednosta.../ takto nám idú príkladom
Lolo napisal(a) dňa 9. septembra 2019, 23:32 at 23:32:
Naši páni keď už nechali rozrypat celú Sereď, tak nerozmýšľali nad tým, že ak zoberú na parkovisku 12 parkovacích miest tak na tú dobu by mali zrušiť platené parkovacie miesta? Teraz som na Garbiarskej krúžil ako orol lebo bolo asi 10 platených miest voľných a free nula (zaberali ich ja platiace auta) . A objavujú sa tu prípady, že na jedno platené miesto sú napísané 2 ŠPZ ktoré stoja vedľa plateného miesta a ito miesto je voľne pre ich tretie auto (resp. tam stojí ich tretie auto). Pani z MsP začnite pokutovať aj tie autá, resp ak nájdu voľné platené miesto a to auto bude stáť mimo svojho boxu, tak dat podnet na MsÚ nech začnú toto riešiť. Ako trest by som im dal zrušenie parkovacieho miesta a doplatiť ročný nájom za auto (ak je to druhe auto tak tam je tuším sadzba 500€)
Geco napisal(a) dňa 4. septembra 2019, 22:57 at 22:57:
Nepaci sa mi novy design, prestanem sem chodit
Martuš napisal(a) dňa 31. augusta 2019, 12:46 at 12:46:
no budem si musieť trochu zvyknut ale nie je to zle
Marek napisal(a) dňa 31. augusta 2019, 10:55 at 10:55:
staré prihlasovacie údaje po prechode na novú verziu už nie sú v platnosti?
Karol napisal(a) dňa 20. augusta 2019, 14:56 at 14:56:
Takže projekt budúceho kindermenegementu mesta a pobočka SN - seredsity začalo blokovať diskusiu. Jeden kritický dotaz na prebraty nie jeden článok ich týmto poslal do kategórie "kritiku a pravdu neznesieme" Takže anonymná redakcia len tak ďalej (veď aj tak tam nikto nediskutoval) - kde soudruzi udelali chybu