back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Chat

Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
 
Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
92 entries.
Občan Serede Občan Serede wrote on 19. mája 2024, 16:00 at
Kedy sa urobí poriadok z pobehujucimi narkomanmi na garbiarskej ulici a okolo váhu? Injekčné striekačky po sídlisku sú denno denne rozhádzané a iné odpady po nich a to mame dokedy tolerovať?
Občan Občan wrote on 16. mája 2024, 9:58 at
Ako môžeme očakávať, že opravíte most, keď nie ste schopní an len pokosiť metrovú zelinu v meste?!
Anonym Anonym wrote on 4. decembra 2023, 6:03 at
Rastislav Herceg dolnomajerska sered. Kedy ho vyriesia uz.
Hownival Hownival wrote on 2. decembra 2023, 23:06 at
To mas zato
Obcan Obcan wrote on 3. októbra 2023, 20:51 at
Nenasiel niekto dnes v autobuse penazenku s dokladmi ktory isiel z galanty do serede o druhej poobede ?
Občan Občan wrote on 27. augusta 2023, 11:44 at
Zdravím nevidím tu článok o padnutom strome na ihrisku ako je Jesenského ulica tam pri deckom domove. Ešteže sa dvaja mladý chalani zachovali hrdinsky a išli to riešiť. Zavolali aj hasičov a ty potom odviedli skvelú prácu. Nemali by sa tie staré stromy, kontrolovať respektíve píliť, pretože raz to môže niekoho zabiť. Boli tam aj deti a chvala bohu že sa nikomu nič nestalo. Keby ten hrubý konár stromu padne na hlavu tak mohlo dojsť k hroznej tragédií, kedže sa tam deti premávali na kolobežkách.
Admin Reply:
Dobrý deň, o tomto prípade nevieme, môžete nám prosím napísať bližšie informácie na mail seredonline@seredonline.sk, telefonicky na 0907 277 777, alebo nás kontaktovať cez Facebook? Ďakujeme.
občan občan wrote on 20. augusta 2023, 18:25 at
Vata "festival" ? Tak ospevovaný (autorkou článku) O.K. Rešpekt. Avšak pre mňa znamenal rušenie nočného kľudu."Akcia" mala trvať do polnoci. O.K. Avšak - účinkujúci "hudobníci" to mali - "v paži",-ako sa vraví. Domnieval som sa,že v Seredi platí VZN,teda určité pravidlá. To teda neplatia - som zistil,keď pre neprimeraný hluk ,priamo v centre mesta som volal mestskú políciu v noci (TRI) krát,s požiadavkou,aby zasiahli. Márne. Najprv,že vraj majú "papier" s povolením hluku do polnoci. (Vata = hluk) .Po polnoci že vraj majú iba jednu hliadku a tá je na Trnavskej. O jednej hodine nočnej - bengál sa zvýšil,tak som volal MP ,nech zakročia s tým "papierom". Službukonajúci mestský policajt mi povie,že som vraj "jediný,kto vyvolávam"., a vraj sa jedná o "právnickú osobu", na ktorú vraj "oni" dosah nemajú.A tak bengál v noci veselo pokračuje. Záver nech si z toho urobí každý podľa svojho...
Števo Števo wrote on 11. augusta 2023, 20:11 at
HĽADÁM-turistky /mama a dcéra/ zo Serede, ktoré sa zúčastnili 22/7/2023 turistického pochodu MR Štefánika v Brezovej pod Bradlom. Ozvite sa 907441469, Ďakujem
Jozef Jozef wrote on 22. júla 2023, 10:28 at
Otázka pre redakciu prípadne pre chlapov čo to robili. Prosím vás prečo sa nedá diskutovať pod - Panská ľadovňa - Kde niečo končí, niečo iné začína - píše sa tam o povolení prác. Zaujímalo by ma ako také povolenie prebieha a kto ho vydáva?
Robo Robo wrote on 21. júla 2023, 18:17 at
Vie mi niekto vysvetlit prečo po ulici A.Hlinku kde je zoboch stran zakaz vjazdu nakladnym vozom sa premavaju autobusi nakladne vozy traktory ???
Iceman Iceman wrote on 18. júla 2023, 6:55 at
Prosím vás nemáte niekto kontakt na firmu ktorá na Hviezdoslavovej ul rozbila cestu a neoznačila ani jednu takmer 20cm hlbokú jamu z ostrými okrajmi? Rád by som im ruky polámal. Kopali to 2ja na bielej dodávke.
Michal Michal wrote on 8. júla 2023, 20:53 at
Sere ma ten uzavretý most. a to akoze až teraz dali na obchádzke výnimku od diaľničnej známky?? to myslia vážne?
Jojo Jojo wrote on 12. decembra 2022, 16:49 at
Ahojte.Pri navsteve mesta Trnavy si dajte pozor na zle parkovanie,hrozi Vám pokuta az do vysky 78 eur
Pavol Jemala Pavol Jemala wrote on 21. novembra 2022, 9:31 at
Obec ŠINTAVA. Videoprechádza obcou. LINK: https://youtu.be/7hixBCcegq8 #slovakia #slovenskozdola #sintava #sered #pamiatky #cestovanie #vlastiveda #cestuj
Niekto Niekto wrote on 19. novembra 2022, 21:50 at
Chcem sa spytat dokedy budu kpmpetentni tolerovat hluk z mlynarcana do neskorych nocnych hodin? To co tam niekedy pustaju nie je ani hudba a clovek nepocuje so zavretymi oknami televizor? Alebo obyvatelia meandru nemaju pravo normalne spat???!!!
Štefan Krecskó Štefan Krecskó wrote on 20. októbra 2022, 10:59 at
Dobrý deň! Dnes nám utiekol z auta biely kocúrik cca 2,5mesačný s boľavou ľavou prednou labkou. Utiekol na Šulekovskej pri Strabag-u smerom ku koľajniciam. Ak by ho náhodou niekto našiel prosím ozvite sa. 0949 695 116 Ďakujem
Ľubomír Ľubomír wrote on 16. septembra 2022, 9:40 at
Hľadám majiteľa psíka Jack Russell teriéra čiernobielej farby, nájdený včera navečer na pumpe na Trnavskej ceste. Prosím, kontaktujte ma na emaily: h_lubo@centrum.sk
Bezzaujatosti Bezzaujatosti wrote on 29. augusta 2022, 15:44 at
Prosím vás čo chcete skúmať a odomkýnať. Na otázku o podmienkach fungovania CHAT nie ste schopný alebo sa vám nechce odpovedať?
Bezzaujatosti Bezzaujatosti wrote on 27. augusta 2022, 10:02 at
Otázka pre toho kto si - Vyhradzuje právo upravovať, mazať alebo neuverejňovať záznamy. Prosím vás mohli by ste uviesť aké záznamy - príspevky sem nie je dovolené dávať? Chcel som sem dať príspevok odkazujúci na stránku kde sa písalo o niečom podobnom ako je v Seredi. Bolo mi oznámené že to bude preverené... a nič. Ďakujem za odpoveď.
Ospaly obcan Ospaly obcan wrote on 13. augusta 2022, 0:34 at
Zaujimalo by ma, preco pri niektorych podujatiach, ktore dehonestujú ludsku osobnost ako napr. teraz po polnoci nikto nezakaze v sulade so zakonom rusenie nocneho kludu. To co sa ozyva od campingu az po meander je nieco hnusne odporne co sa hudbou ani nazvat neda! Ale ako je mozne, ze policia nekoná? Ten hrozny zvuk co odtial pochadza pocut hlasno aj cez zavrete okna! Lutujem tych co byvaju pobliz...tzkato hudba ak sa to vobec tak nazvat da by sa mala zakazat...a ked tak stisit!!

Najčítanejšie