Chat

Napište nový záznam do knihy návštev

 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Vyhradzujeme si právo upravovať, mazať alebo neuverejňovať záznamy.
14 entries.
Marek Sladký napisal(a) dňa 17. novembra 2019, 21:03 at 21:03:
Dnes som bol na vychádzke mestom po 16-tej hodine a všimol som si, že deti sa po tomto čase nemôžu hrať na skate ihrisku pri rakete /plus ostatné ihriská/ lebo je tam tma. Počasie ešte slúži aby sa to dalo využívať ale nefunkčné osvetlenie dáva možnosti len na posedenie pri sviečke. No a náš slávny štadion v tej tme ani google mapy nenašli.
Lolo napisal(a) dňa 7. novembra 2019, 12:21 at 12:21:
Konečne, p. MUDr. bude mať hneď množstvo pacientov, - všetci z vedenia mestského úradu v Seredi.
Zuzana napisal(a) dňa 28. októbra 2019, 13:17 at 13:17:
Medzi Vinohradmi a Dvornikmi je vážna dopravná nehoda,doprava je v dvornikoch odklanana na Zemianske Sady.
Oprava cesty napisal(a) dňa 8. októbra 2019, 10:48 at 10:48:
Dobrý deň, neviete, prosím Vás, komu patrí zodpovednosť za opravu úseku cesty Sereď - Sládkovičovo, ktorá prebiehala august-september 2019 ? Neviem, kam poslať sťažnosť. Cesta urobená katastrofálne, krivá, hrboľatá. Krajnice ponechané vyfrézované , takže keby tam chcem odstaviť auto, zničím podvozok. Ale najhoršie je to, že stále po mesiaci nie sú vyznačené pruhy na ceste. Keď človek ide skoro ráno pred šiestou v tej tme do roboty, tak poriadne nevidím, kam sa zaradiť, autá ktoré odbočujú doľava, nevedia, či sa už zaradiť alebo nie......a to hlavne na to výjazde za Sereďou. Toto keď niekto vyplatil , za takúto odfláknutú prácu dodávateľovi, tak potom sa nečudujme, že je to v našom štáte tak, ako to je. Chcel som napísať sťažnosť aj na správu ciest alebo diaľničnú, ale nie sú na stránke emaily, že komu to poslať. Ak by ste vedeli, kam presne to adresovať, prosím hoďte sem info. Dík.
Morticia napisal(a) dňa 5. októbra 2019, 7:15 at 7:15:
Pripajam sa ku kritikom.na stranke mesta sered som bola mozno 3x,nic tu clovek nenajde,hlavne co by sa ozaj zislo....nic to poriadne nenacita ani nenajde.napriklad....myslim,ze celkom dolezite je,aby tu boli rozpisy sluzieb lekarni,hlavne ktore su otvorene v sobotu,okrem tej v kauflande ..lebo tam nemaju nic poriadne,hlavne vam nutia max vyrobky....nikde sa to neda najst,maximalne galantske,hlavne ze tam je moznost kliknut na okres galanta.....plus dalsie dolezitejsie veci....a hlavne aby bol aj ohlas na kritiku-pozitivny,ze s tym volaco aj urobia kompetentni.....atd atd
Lolo napisal(a) dňa 2. októbra 2019, 22:58 at 22:58:
Ešte ohľadom nášho etnika. Ich mercedes stojí za Lidlom na žltej sifre a nič sa nedeje (pri Meandri detto) . Zastavím tam ja a boticka je na kolese.
Franta napisal(a) dňa 2. októbra 2019, 8:12 at 8:12:
mestská polícia spí - sladko Pred štadiónom na ľavej strane cesty v smere na štadión býva ROM, ktorý otvára bránu smerom do cesty a takto zaberá polovičku jazdnej dráhy. Brána je biela, tak že keď idete autom ju zbadáte 5-6m pred ňou. Včera 1.10. sa tam skoro stala vážna dopr. nehoda stretli sa tam dve autá. Taktiež pred domom ROMA on ako aj iný jeho súkmeňovci parkujú na ceste pričom je tam zákaz zastavenia. Mestská polícia bola už viac krát upozorňovaná na uvedené skutočnosti avšak nič sa nedeje, stav stále pretrváva. Policajt povedal, že oni nemôžu nič robiť len ho upozorniť. Dokiaľ takýto stav bude trvať - kým sa nestane ťažký úraz, alebo smrť ? Primátor je veliteľom mest. polície, ukáže svoju moc a zjedná nápravu u podriadených ?, alebo je to jeho rodina ?
Lolo napisal(a) dňa 22. septembra 2019, 15:58 at 15:58:
všimli ste si, že bol Svetový čistiaci deň čistila sa Sereď a nebol tam nikto z vedenia mesta? /primátor, viceprimátor, prednosta.../ takto nám idú príkladom
Lolo napisal(a) dňa 9. septembra 2019, 23:32 at 23:32:
Naši páni keď už nechali rozrypat celú Sereď, tak nerozmýšľali nad tým, že ak zoberú na parkovisku 12 parkovacích miest tak na tú dobu by mali zrušiť platené parkovacie miesta? Teraz som na Garbiarskej krúžil ako orol lebo bolo asi 10 platených miest voľných a free nula (zaberali ich ja platiace auta) . A objavujú sa tu prípady, že na jedno platené miesto sú napísané 2 ŠPZ ktoré stoja vedľa plateného miesta a ito miesto je voľne pre ich tretie auto (resp. tam stojí ich tretie auto). Pani z MsP začnite pokutovať aj tie autá, resp ak nájdu voľné platené miesto a to auto bude stáť mimo svojho boxu, tak dat podnet na MsÚ nech začnú toto riešiť. Ako trest by som im dal zrušenie parkovacieho miesta a doplatiť ročný nájom za auto (ak je to druhe auto tak tam je tuším sadzba 500€)
Geco napisal(a) dňa 4. septembra 2019, 22:57 at 22:57:
Nepaci sa mi novy design, prestanem sem chodit
Martuš napisal(a) dňa 31. augusta 2019, 12:46 at 12:46:
no budem si musieť trochu zvyknut ale nie je to zle
Marek napisal(a) dňa 31. augusta 2019, 10:55 at 10:55:
staré prihlasovacie údaje po prechode na novú verziu už nie sú v platnosti?
Karol napisal(a) dňa 20. augusta 2019, 14:56 at 14:56:
Takže projekt budúceho kindermenegementu mesta a pobočka SN - seredsity začalo blokovať diskusiu. Jeden kritický dotaz na prebraty nie jeden článok ich týmto poslal do kategórie "kritiku a pravdu neznesieme" Takže anonymná redakcia len tak ďalej (veď aj tak tam nikto nediskutoval) - kde soudruzi udelali chybu
Niekto napisal(a) dňa 20. augusta 2019, 14:54 at 14:54:
msu,,,nestaci, ze sme nuteni dennodenne od rana do vecera znasat ten prach a hluk zo stavieb,,este si tu robotnici robia diskoteku na cele sidlisko,,,od 7.00 rano do vecera! clovek chape,ze aj oni chcu pokojne prostredie pre pracu,no aby sme nemohli otvorit okna v tejto horucave a pozerat telju,lebo ta hudba to prehlusuje? sak e treba siuvedomit,ze to jie je stavenisko,ale sidlisko s obyvatelmi kde si ludia chcu oddychnut po praci,pokojne sa vyspat aspon cez vikend a nie ze nas budi nie iba hluk zo stavby,ale este aj hudba!!!! co s tym msu urobi konecne? stazovali sa tu niektori na amfiteater,,,my to mame dennodenne od skoreho rana do neskoreho vecera!!!!