Protivzdušná obrana Ukrajiny zadáva do systému varovania obyvateľstva informácie postupne, ako registruje smer dronov alebo rakiet a podľa smeru vie predpokladať, kam môžu dopadnúť.
Po popoludňajšom útoku a bombardovaní oblasti Užhorodu, poplach bol dnes vyhlásený ešte viackrát.
Mapa Ukrajiny sa postupne červenala, až nebol jediný región mimo nebezpečenstva.












A ďalší poplach je vyhlásený aj teraz počas písania článku a jeho prípravy na publikovanie, teda o 23:42.






Veľakrát a nijako inak.
Špeciálna trojdňová operácia.
Mohla byť…
Kedy Rusi skrachujú? Už presluhujú.
Stále majú toľko práčok.??
Anonym 14. mája 2026, 19:40
Vydrz. Tento rok. A bude to rachot.
Netrvá to nejako dlho? Kamarát sa pýta
UkrajinSSká armáda už dokončuje obkľúčenie Moskvy ?
Anonym 16. mája 2026, 8:16
Nie. Ale ruSSká vraždiaca zgerba po návšteve komunistu masívne zaútočila na najväčšiu slovenskú menšinu na Ukrajine a zabíjala slovenskú menšinu na Ukrajine. Ukrajinské záchranné zložky teraz vyberajú z trosiek a počítajú mŕtve deti. Treba len pripomenúť, že ešte nikdy počas trvania dobyvačnej ruSSkej vojny nezabíjali slovenskú menšinu tak, ako teraz po návšteve ožrana v Moskve.
Len pekne Ruski vojaci do nich,do tej Banderovskej cvargi,co v 2014 vrazdili ruskych civilistov.
Anonym 16. mája 2026, 13:46
Ze ruski vojaci, ty srandista. Ti sa im uz minuli a dalsich sa boja mobilizovat.