ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Policajti obvinili mladú vodičku za jazdu v opitosti. Namerali jej takmer 2,5 ‰

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Trnavskí policajti obvinili mladú ženu za jazdu v opitosti. Tá sa „nezmestila“ na cestu a oškrela auto aj zvodidlá.

Políciu zalarmoval všímavý vodič, ktorý včera dopoludnia zavolal na tiesňovú linku s tým, že vodič malého čierneho auta idúceho pred ním by mohol byť pod vplyvom alkoholu.

Pri vjazde na trnavský obchvat od obce Špačince totiž malo auto Fiat 500 naraziť do zvodidiel a v jazde pokračovať bez zastavenia ďalej, smerom na miestnu časť Modranka.

Policajti ihneď zareagovali a urýchlene sa na miesto presunuli. Tmavé auto zbadali v Modranke na ul. Ivana Krasku a vodičku podrobili cestnej kontrole. Podozrenie volajúceho vodiča sa pri dychovej skúške potvrdilo.

Policajti namerali 31 ročnej vodičke v dychu 2,48 promile alkoholu. Policajná hliadka ženu na mieste obmedzila na osobnej slobode a eskortovala na policajné oddelenie.

Poverený policajt vodičku obvinil z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, za ktorý je možné uložiť trest odňatia slobody až na 1 rok. V rámci tzv. superrýchleho konania sa onedlho postaví pred trnavského sudcu. V súčasnosti je žena umiestnená v policajnej cele.

- Článok pokračuje pod reklamou -

Opätovne upozorňujeme vodičov, že jazda pod vplyvom návykových látok je mimoriadne nebezpečná nielen pre samotného vodiča ale aj pre všetkých ostatných účastníkov premávky. Preto stále platí, že ak si pil, za volant si už nesadaj!

 

- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie