Ondrej Kurbel, primátor mesta Sereď | Informácia, na ktorú sme všetci čakali.
Na dnešnom kontrolnom dni odznela dlho očakávaná správa – slávnostné otvorenie zrekonštruovaného mosta je naplánované na 3. augusta, za účasti viacerých významných hostí.
Ešte predtým, 27. júla, prebehne záverečná kontrola stavby na mieste zo strany príslušných orgánov, ktorá je posledným krokom pred jej odovzdaním do užívania.
Veľmi ma teší, že sa táto náročná stavba blíži do úspešného finále.
Ďakujem zhotoviteľovi aj Slovenskej správe ciest za doterajšiu spoluprácu. Verím, že už čoskoro bude most opäť slúžiť všetkým obyvateľom a skončí sa obdobie obchádzok, ktoré nás sprevádzalo počas výstavby.
Teším sa, že sa pri tejto významnej udalosti stretneme spoločne.





