25. ročník krajskej súťaže v hasičskom športe v Galante

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR HaZZ Trnava |MM| V stredu 24. mája 2023 sa v priestoroch Okresného riaditeľstva HaZZ v Galante a futbalového štadióna v Galante konal 25. ročník krajskej súťaže v hasičskom športe.

Pozvanie Krajského riaditeľstva HaZZ v Trnave prijali hostia z radov hasičov, štátnej správy, ale i hasičská delegácia z Maďarskej republiky. Celkovo 49 súťažiacich zabojovalo v disciplíne dvojboj-jednotlivci (výstup na vežu a beh na 100 metrov).

Medzi najúspešnejšiu trojicu sa podarilo dostať: 1. miesto Miroslav Bosák s časom 35,89s. (OR HaZZ v Senici), 2. miesta Samuel Sabler s časom 37,28s. (OR HaZZ v Galante), 3.miesto: Jakub Pavelka s časom 38,00s. (OR HaZZ v Senici).

V súťaži družstiev sa na treťom mieste umiestnilo družstvo z Okresného riaditeľstva HaZZ v Galante (s 12 bodmi), nasleduje družstvo z OR HaZZ v Senici (11 bodov). Víťazstvo sa napokon podarilo tesne získať družstvu z OR HaZZ v Trnave (11 bodov).

Diplom sa najlepší požiarny útok si prevzali súťažiaci z OR HaZZ v Skalici s dosiahnutým časom 33,71s. Najlepší dosiahnutý čas za disciplínu štafeta (72,18s.) obhájilo družstva z OR HaZZ v Senici.

– – –

Fotoreportáž zo súťaže vyhotovil Kristián Knapp. Autorovi fotografií za ich zaslanie do redakcie veľmi pekne ďakujeme.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články