Hádzanárečky CVČ ZŠ J, Fándlyho v Seredi bronzové na MSR

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Dievčatá CVČ ZŠ J: Fándlyho v Seredi vybojovali bronzové medaily na MSR v hádzanej, ktoré sa konali v Považskej Bystrici.

Samotná účasť vo finále je veľkým úspechom dievčat, veď museli vyhrať základnú skupinu a potom semifinálovú. Pri troche šťastia mohli dosiahnuť aj vyššie.

V prvom zápase so Šaľou im vyšiel úvod. Hrali uvoľnene, rýchlo, ale postupne strácali koncentráciu, nepremieňali gólové šance a robili chyby, ktoré súperky trestali. Konečný verdikt bol 13:19 pre Šaľu.

V druhom zápase s Dunajskou Stredou nám veľmi dobre vyšiel prvý polčas, ktorý sme po veľmi dobrej hre vyhrali 10: 7. Avšak v druhom sme sa nevedeli presadiť cez obranu súperiek. Dievčatá si prestali veriť a ich chyby súperky tvrdo trestali 13:17.

V boji o bronz sme sa stretli s Michalovcami, ktoré predtým odohrali dobrý zápas so Šaľou, ktorej až v závere  podľahli 14:17. Aj v tomto zápase sme mali veľmi dobrý nástup a vypracovali sme si náskok 7:0. Postupne sa na palubovku dostali všetky dievčatá, ktoré hrali uvoľnene a rýchlo, takže konečný výsledok 16:7 pre Sereď.

Reprezentovali nás: N. Chynoradská, J. Chudáčiková, A. Sojková – E. Chynoradská, L. Fogelová, Z.  Sojková, N. Štrbová, K. Bédiová, L. Kreháková, E. M. Holičková, E. Gejdošová, M. Husárová, T. Sojková, T. Hercegová, K. Miklošíková   Tréneri: Mgr. M. Novák, Mgr. L. Sojka

Ďakujeme dievčatám za vzornú reprezentáciu mesta a školy počas škol .r. 2022/23.

Projekt je realizovaný s finančnou podporou mesta Sereď

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články