Ďalšie 14 ročné dieťa v Seredi šoférovalo auto. V aute sa s ním viezli neplnoletí kamaráti

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Mestská polícia Sereď /  V piatok sme na operačnom stredisku MsP prijali telefonický oznam, že v kempingu sa pohybuje vozidlo BMW na ktorom jazdí 14 ročný chlapec s ďalšími osobami. Kamerou bolo vozidlo s vodičom spozorované ako vychádza z parkoviska pred vjazdom do kempingu a odchádza smerom do mesta.

Ďalšími kamerami sa podarilo vozidlo monitorovať, pričom vodič s vozidlom prešiel na ul. SNP smerom na štadión, kde sa hliadke stratil z dohľadu. Následne hliadka skontrolovala priľahlé ulice a vozidlo spozorovala a zastavila na Hornočepeňskej ul.

Počas kontroly hliadka zistila, že vozidlo skutočne riadi 14 ročný chlapec a vo vozidle sa ešte nachádzajú dvaja 16 roční chlapci a dve 15 ročné dievčatá!

Na miesto bola privolaná hliadka štátnej polície, ktorá si vec prevzala k ďalšiemu riešeniu.

Z tohto prípadu vyznieva otázka, čo sa musí stať, aby 14-16 ročné deti pochopili, že nemôžu jazdiť na vozidlách a nemôžu nasadnúť niekomu do vozidla, kto nemá vodičský preukaz a naviac má iba 14 rokov, čiže nemá vek na riadenie vozidla?

 

zdroj: Mestská polícia Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Treba mu zakázať robiť vodičák 20 roku keď bude mať 34tak môže ísť do autoškoly

 2. A prečo by ich mali zastreliť?zastrelit by mali tých ktorý si sadnú za volant opitý a zabijú nevinných ľudí,chlapec spravil určite chybu ale myslím si že keď dostane odklad na vodicak na pár rokov tak si uvedomí že to nestalo zato

 3. 1982 :
  Ten bude jazdit znova aj bez papierov, zakon nanho nema. Masaz obuskom je nepripustna a vsetko ostatne je smiesne. Rodicom socialku zobrat nemozu, tak ako ho potrestaju ?
  Ozaj, existuje este polepsovna ?

 4. Títo sú chránení nie len našimi zákonmi, ale aj EÚ. Sú nedotknuteľní. A ich deti, to už asi ani nie je treba hovoriť.

 5. ak budete volit superkokotov,tak tieto paraziti sa tu budu aj nadalej beztrestne mnozit.

 6. Ministerstvo školstva chce na základných školách zaviesť, aby sa vyučovala sexuálna výchova. Tak naše deti pomaly už v škôlkach chcú toto vyučovať, ale nemali by sa radšej zamerať na túto skupinu a ich začať vyučovať, aby sa nerozmnožovali geometrickým radom, aby deti nemali deti? Asi by to nepomohlo, lebo vlastne oni ich živia.

 7. Bol to OLAŠSKÝ ČIRYKLO ,PENYS, KOKOT ,COCOT , POHLAVNÝ ÚD , FASZ , KURAC a špina parazitujúca odpad spoločnosti ,,že král 🤣🤣🤣💀

 8. Už pred tým tiež jazdil takýto chlapčisko autom po meste a mala byť potrestaná jeho mamka. Doteraz nevieme ako sa to skončilo, lebo je na uváženie, či ich sa tresty netýkajú, len našich občanov, nakoľko keď sa v tom pokračuje, tak asi len pohrozenie prstom, no, no, no?

 9. Mal byť obvinený za všeobecné ohrozenie a odsúdený ako v ruSSku do gulagu na 15 rokov.
  Keď minister školstva, predseda vlády či predseda parlamentu podvodom získali akademický titul tak prečo by si dezko nemohol vytlačiť falošný vodičák 🤔🤔🤔?

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články