Sereď 2023 – Odhalenie Pamätníka mosta cez Váh

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Uplynulo niekoľko rokov od havárie, ktorá zničila pamätnú tabuľu – pamätník, ktorý pripomínal slávnostné otvorenie mosta cez Váh, ktorý je vstupnou bránou do mesta Sereď a denne tadiaľto prejde niekoľko tisíc áut.

Pamätník nikto nikdy ničím nenahradil. Avšak posledných pár týždňov tu jeden pokus je. Bude slávnostné odhalenie?

zdroj: Bistro Galéria

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Keď som tu topánku uvidel prvý krát tak som si povedal že Majko to určite nafotí 😂

  2. Keby to radšej autor článku upratal a nie napísal o tom článok. To naozaj hádam nie je problém vyhodiť.

  3. Na vine je Fico. Určite on. Minule som čítal na tých internetoch že on za všetko môže, tak to musí byť pravda keď to bolo na nezávislých internetových novinách.

  4. Pane kepap na larsenki robi porjadok a toto sa do kosu nemestilo hamba ty
    Ale selfy uroby do novin

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články