AKTUÁLNE: Včerajšia policajná razia v Seredi a objasňovanie trestnej činnosti

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Včera okolo obeda a v popoludňajších hodinách občania videli väčší počet policajných zložiek pohybujúcich sa v oblasti Čepeňskej ulice, hovorili o razii tzv. „kukláčov“ v Seredi žiaľ štandardnou trestnou činnosťou.

Informácie sme preverili a polícia policajnú raziu potvrdila, no tentokrát nie v súvislosti s drogovou trestnou činnosťou. Polícia aktuálne objasňuje trestnú činnosť súvisiacu s vlámaním, no bližšie informácie stav vyšetrovania poskytnúť nateraz nedovoľuje.

Stanovisko KR PZ:

„V tejto chvíli môžeme potvrdiť, že polícia vykonala v meste Sereď potrebné procesné úkony, no zatiaľ nie je možné z taktických dôvodov poskytnúť žiadne bližšie informácie. Urobíme tak ihneď, ako to situácia vo vyšetrovaní dovolí. Ďakujeme za pochopenie“.

Ďakujeme za informácie pozorným občanom a čitateľom SOL.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Táto správa má takú hodnotu ako by mala takáto:
    Nočné mrazy v Seredi dosiahli – 6 stupňov Celsia. Zatiaľ nie je možné poskytnúť žiadne bližšie informácie.

  2. Pozdravujem psychopata na starom tmavom črepe bmw 7 spz GA 995 GY, co si dnes cca o tretej spravil zo serede pretekársku dráhu a ohrozoval ostatné auta. Video poslané organom

  3. Normalne si ozaj robia piču policia..pice pred par tyzdnami tu boli fotky ako naka zobrala ludi..cize ciganov..xy fotiek na sered online..fotky fetov..zname tvare..kurva vsetci do jedneho vonku..po meste sa škerá…načo sa to robí..

  4. Cigani vonku..hlavne ze vsetkych pobrali..pred par mesiacmi..hm 😃 tuto asi nieco medzi nimi funguje 😀

  5. MOV MNA NIGDI NEZEBERU LEBO MAM DOHODU KOVESKA MIDA VZDI ECHO A ZDRHNEM DO NEMECKA MOV

  6. Olano si svojich voličov nenechá zavrieť. Oni vedia že toto je ich najpočetnejšia hlasovania skupina

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články