AKTUÁLNE: Osobné auto mimo vozovku za „šintavskou dolinou“ v smere na Šoporňu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď/Šintava/Šoporňa/  Pravdepodobne mierny poprašok snehu na ceste v kombinácii s piatkovom štandardne zvýšenou premávkou, bude dnes spôsobovať škodové udalosti a dopravné nehody na našich cestách.

V našej lokalite už dlhší čas nesnežilo a tak väčšina vodičov akosi zabudla na nutnosť zmeniť spôsob a štýl jazdy, prispôsobiť rýchlosť a aj brzdenie stavu a povahe vozovky.

Auto mimo vozovku nám čitatelia SOL hlásia medzi Šintavou a Šoporňou v oblasti, ako sa vychádza z tzv. šintavskej doliny v smere na Šoporňu. Na ceste má stáť iné vozidlo, preto zvýšte pozornosť nielen pri prejazde touto lokalitou.

Jazdite opatrne a uvedomte si, že fyzikálne zákony platia aj na cestách a tie oklameme ťažko!

Za aktuálnu informáciu ďakujeme čitateľovi SOL

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Kdo ich to mal naučiť brzdiť motorom To chce kondičné jazdy na PV3s 2x spojka medzi plyn

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články