NAKA obvinila dve osoby pre podplácanie

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Prezídium PZ SR |MM|  Vyšetrovateľ NAKA P PZ vzniesol dňa 01.02.2023 obvinenie osobám Robert K. a Jozef B. st. pre zločin podplácania podľa § 333 ods. 1, ods. 2 písm. b), ods. 3 Trestného zákona.

Obvinené osoby mali poskytnúť úplatok osobe v riadiacej funkcii Finančnej správy SR v súvislosti s výkonom tejto funkcie.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. idú „demokratické“ voľby, konkurenciu bude treba pozatvárať …. aby mohli zlodeji kradnúť …:):):):):):):):):)

 2. Nevies kolko budov MV poskupoval za par eurasov
  Nevies kolko dostaval provizie pri sprave dalsich budov MV
  Atd atd …..

 3. Modrí zatvárajú červených. Po zmene budú červení zatvárať modrých. Hovoríme tomu kolobeh politikov pri moci.

 4. Anonym 2. februára 2023, 11:01

  Ty si tu nežil v tej dobe? Vrátil si sa z Anglicka?
  Ja tu čítam o zločincoch, ktorých zločiny sme zažívali v priamom prenose a na vlastnej koži. Ja nevidím nikoho zatvárať konkurenciu.

 5. Anonym 2. februára 2023, 17:47 matelko mal na ich zavretie tri rolky, ak im nevedel za ten čas dokázať zlodejinu, tak nekradli ….

 6. Anonym 3. februára 2023, 5:19

  Áno na súde. Len potadial vyšetrovacie spisy neprídu. Práca celého tímu vyšetrovateľov, prokurátorov bude čakať odložená v sejfe, a čas bude plynúť ďalej.

 7. pre Anonym 2. februára 2023, 17:54

  Takže Matelko to vyšetroval a nič nezistil? Podľa teba má tie právomoci? Ty si zrejme uveril Matelkovi, že pozatvára zlodejov a veríš tomu doteraz. Už nechoď radšej nikdy voliť, tebe stačí sľúbiť všetko možné.

 8. O eštébákovi Budajovi je ako tichučko ! On nič, on muzikant,že? Na tom vašom milovanom západe by politik po takejto kauze odišiel z politiky sám od seba ale v tejto údajne demokratickej krajine sa to nepoužíva. On neodstúpi za nič na svete ! Nie a nie a nie !!!
  Musí predsa zostať pri koryte a poberať kráľovský plat,že ?

  A teraz treba jeho kauzu prekryť ! Tak sa našla kauza o podplácaní. Doteraz sa o tom nevedelo ? Akí šikovní sú títo liberálni demokrati !
  Názor nech si urobí každý sám.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články