Divokou a agresívnou jazdou v Hlohovci ohrozoval vodičov, chodcov a rozbil 2 autá

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Vyšetrovateľ ho obvinil zo zločinu všeobecného ohrozenia, prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia a pre Trnavčana bude žiadať navyše aj väzbu.

▪️NA AUDI SA „PREDVIEDOL“ V HLOHOVCI▪️

Dopravní policajti si vo štvrtok všimli auto AUDI A 8, ktoré v meste Hlohovec nerešpektovalo „Stopku“ a v jazde pokračovalo ďalej.
🚨Policajti zapli majáky, a keď si to vodič všimol, že sa ho policajti snažia zastaviť, pridal na plyne.
🚨V rýchlej jazde potom pokračoval cez Ulice Železničná, Zábranie, Bezručova, opakovane prechádzal cez protismer a pri prejazde dvoch križovatiek opäť odignoroval dopravné značky.
🚨V snahe uniknúť policajtom si od ostatných vodičov technikov jazdy vynútil neobmedzený prejazd. Agresívnou jazdou ohrozil priamo chodca a ďalších najmenej 6 vodičov prinútil náhle zmeniť smer jazdy.

▪️ÚMYSELNE POŠKODIL MAJETOK▪️

Na ulici Bezručovej, bez zjavnej snahy o zastavenie vozidla, narazil priamo do:
🟰zadnej časti auta Škoda Octavia – škoda 15000 €,
🟰pravej bočnej časti auta Peogeot 407, škoda 1000 €,
🟰stĺpiku brány s elektronickým senzorom, škoda 200 €.

▪️TRNAVČAN SKONČIL S PUTAMI V CELE▪️

Policajti ho po divokej jazde nakoniec obmedzili na osobnej slobode, a z dôvodu, že sa opäť môže pokúsiť o útek, mu policajti založili putá a eskortovali rovno do policajnej cely.

Trnavský vyšetrovateľ ho obvinil nielen z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia ale aj zo zločinu všeobecného ohrozenia.

Vyšetrovateľ zároveň predložil návrh, aby bol muž stíhaný väzobne. Do rozhodnutia súdu zostáva obvinený muž v policajnej cele. V prípade dokázania viny mu môže hroziť strata slobody na 4 až 10 rokov.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Typický primitívny frajer vo svojej úbohej komunite považovaný za hrdinu. V skutočnosti ľudský odpad. Nechať ho zaplatiť spôsobené škody, zavrieť na 15 rokov a každý deň ho biť do bezvedomia. Toto je cesta k nastoleniu poriadku.

  2. Marenie úradného rozhodnutia, takže mal ee aj zákaz viesť motorové vozidlá. A jazdí jak chmulo , ten musí mať v lebeni riadne nas💩💩💩💩 .

  3. Odsúdiť, zhabať vozidlo v prospech štátu, ako vec s ktorou bol spáchaný trestný čin. A tak to treba robiť aj s alkoholikmi a kreténmi, čo sa hrajú na pretekárov. Každý, kto by za svoju blbosť prišiel o auto, by si to nabudúce rozmyslel. Aj tí bohatí, ktorí na pokuty majú.

  4. Vidím,že právnikov máme dosť. Ale po papuli by si zaslúžil, najlepšie od stĺpa betónového

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články