Toto tu ešte nebolo a to sme už videli všeličo

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Diaľniční policajti, ktorí boli dňa 14.01.2023 velení do nočnej služby natrafili na pekného výmyselníka.

V čase okolo 21:00 h spozorovali na diaľnici D1 v smere do Trnavy motorové vozidlo zn. Citroen, ktoré malo nesprávne pripevnenú tabuľku s evidenčným číslom. Hliadka sa preto rozhodla vodiča zastaviť a upozorniť ho. Lenže pri predchádzaní uvedeného vozidla si všimli, že na prednej časti vozidla je pripevnená tabuľka s evidenčným číslom, ktorá sa nezhoduje s tou, čo je upevnená vzadu. 39 – ročného vodiča vyzvali, aby predložil doklady potrebné k vedeniu vozidla na čo im odpovedal, že ich nemá u seba a zabudol si ich doma.

Následnou lustráciou bolo zistené, že obe tabuľky s evidenčnými číslami patria dvom rozdielnym vozidlám, ale odkiaľ ich 39 – ročný vodič mal povedať nechcel. Ďalšiu informáciu, ktorú vodič hliadke poskytol bola, že na čerpacej pumpe na diaľnici D2 smer Bratislava natankoval a odišiel bez platenia, čo sa následnou lustráciou potvrdilo. 39 – ročný vodič bol v zmysle zákona predvedený na príslušné oddelenie pre vykonanie ďalších potrebných úkonov.

zdroj: Polícia Bratislavský kraj fb
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. kvoli takemuto kktovi maju teraz dvaja majitelia vozidiel starosti a naklady s vybavovanim novych ecv.
    rozkopat mu hlavu!

  2. Vy Ste pekne tupí.. Že na D1 v smere na Trnavu. Nebláznite. Veď je to v BA na Popradskej v smere na Šamorín… Auto tam stojí doteraz na Bus zastávke.. Pozdravujem redakciu..

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články