Pozvánka na ples športovcov

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Futbalový klub FC PATA Vás srdečne pozýva na reprezentačný ples, ktorý sa uskutoční dňa 18. februára 2023 o 19.00 hod. v Kulturáku u Palušáka.

O zábavu sa postará hudobná skupina ČIBUK, ako spestrenie programu vystúpi kapela Peťo and Ja.

Všetky informácie nájdete v prílohe.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Pekna akcia od futbalistov
    Ak tam bude Valenta, karikatura cloveka pridem si pozriet ako sa natrasa zo svojou Alenkou ci Adrianou alebo Vasurekovou , ktore z nich zoberie na ples mozno aj Salanku no nechajme sa prekvapkat .
    Tato osoba ktora je obvinena za machinacie v uctovnictve tunelovanie FC Nitra sa bude zabavat ja budem popijat na jeho zdravie by sa dozil vela rokov vo vazbe

  2. Velmi rychlo sa prepisal kulturak u Palusaka, nechala teho tlsteho Misa zena aby sa nedelil majetek stary Vilo vsetko poprepisoval ten pravi co zenu podvadza sa teraz zbadav ako to je

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články