Otvorenie hradnej brány sereďského kaštieľa

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

OZ Vodný Hrad / Pozývame Vás na pohárik šumivého vína pri príležitosti úspešného obnovenia 400-ročného prejazdu do pôvodnej renesančnej podoby.

22. januára v nedeľu o 15:00 hod.

Zástupcovia občianskeho združenia Vodný Hrad spolu s primátorom mesta Sereď symbolicky otvoria historickú bránu s obnoveným portálom seredského kaštieľa, ktorý bolo možné obnoviť aj vďaka príspevkom od účastníkov zbierky na jeho opravu.
Je vidieť, že aj malými, postupnými krokmi sa dá dosiahnuť progres a zlepšenie verejného priestoru.

Súčasťou otvorenia bude aj aktualizovaná minigaléria historických obrázkov Serede umiestnená v prejazde a výstava historických dokumentov v bastióne kaštieľa.

 

zdroj: OZ Vodný Hrad, Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články