Múzeum holokaustu poskytlo v minulom roku vzdelávanie pre 15.927 žiakov a študentov

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Múzeum holokaustu v Seredi / V roku 2022 sme dosiahli najvyšší počet študentov, ktorí u nás absolvovali vzdelávanie od otvorenia múzea!

Vzdelávanie sa nám podarilo poskytnúť pre 15.927 žiakov základných škôl a študentov stredných a vysokých škôl. Dokázali sme to aj napriek skutočnosti, že v mesiacoch január až marec k nám kvôli doznievajúcej pandemickej situácii nemohli prichádzať organizované školské skupiny. Rovnako tomu bolo aj v mesiacoch november a december, kedy sme kvôli chrípke sledovali značnú mieru odhlasovania škôl z vopred objednaných termínov.

Na rok 2023 máme pripravenú novú stratégiu. Zahrnie hlavne školy z takých okresov Slovenska, ktoré k nám nemohli prísť kvôli vzdialenosti alebo iných objektívnych dôvodov. Vyvíjame maximum, aby sme dokázali poskytnúť ľudskoprávne vzdelávanie pre každého, kto o to prejaví záujem. To všetko v počte 7 odborných pracovníkov a za spolupráce preživších holokaust z Izraela, Bratislavy, Žiliny a Košíc, ktorým aj touto cestou veľmi ďakujeme.

PS: do tejto štatistiky nie sú zahrnuté vzdelávacie aktivity múzea pre jednotlivé profesné skupiny, tj. pre dospelých.

zdroj: Múzeum holokaustu v Seredi, fb

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. To musia byť kvalitné honoráre od nosatych,keď nič iné sa tu neomiela len táto rakovina ľudstva.

  2. Tak tak veru tak. 15 927 studentov viacmenej nasilu podstupilo preventívny vyplach a zároveň injektaž mozgu.

  3. ak by tam neisli studenti akoze dobrovolne,tak zidovi nepachne ani noha,mal by prazdny kram,poniektory hlupaci si este aj knizku kupia,ved zida treba sponzorovat neustale.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články