Fašiangový candrbál 2022

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Denné centrum pre seniorov v Seredi zorganizovalo dňa 7. januára v estrádnej sále Domu kultúry obľúbené kultúrno-spoločenské podujatie FAŠIANGOVÝ CANDRBÁL.

Po prvý krát sa veselica konala v roku 2014 na podnet vedúceho Denného centra Jozefa Valábka. Hneď prvý ročník sa tešil vysokej účasti, čo svedčalo o tom, že zábava tohto typu pre starších obyvateľov v meste jednoducho chýbala. Candrbál sa rokmi stal medzi seniormi najobľúbenejším tanečným podujatím v meste. Každoročne sa tu stretne približne 200 návštevníkov, aby si užili tanec, spev a rovnako dobre naladených ľudí. Na úvod všetkých privítal vedúci centra Jozef Valábek a primátor mesta Ondrej Kurbel. Zábavu odštartoval tanečný súbor LY DANCE UNITED so svojim vystúpením. Potom už všetkých čakala veselica s nezameniteľnou atmosférou, tancom, spevom a dobrým jedlom. O hudobný doprovod sa postarala skupina NAŠI, ktorej žáner bol určený presne pre túto vekovú kategóriu. Pri zábave tohto typu vek skutočne nie je dôležitý a bokom idú aj všetky choroby. Dôkazom toho bol zaplnený parket od začiatku až po koniec podujatia, kde všetci tancovali ako za mladých čias.

Okrem tanca a dobrej hudby bola veľkým lákadlom aj bohatá tombola, v ktorej sa nachádzalo množstvo hodnotných cien. Zabávajúci odchádzali domov v nočných hodinách plní príjemných dojmov a už teraz sa tešia na ďalšie spoločné akcie. Ďalšie podujatie bude už vo februári a to fašiangová veselica spojená s pochovávaním basy.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články