Pozvánka na charitatívnu Winter party

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Agentúra RBJ parties v spolupráci s Domom kultúry Sereď Vás pozývajú na benefičnú zimnú diskotéku pod názvom WINTER PÁRTY. Uskutoční sa už zajtra, 4. januára 2023 v čase od 18:00 hodiny a potrvá do neskorých nočných hodín.

V predpredaji sú lístky za 8 eur a objednať si ich môžete v správe cez messenger u Viliama Krivosudského alebo na č. 0905859027. Vstupenky budú k dispozícii aj na mieste v
cene 10 eur. Lákadlom je aj tombola, kde medzi cenami nechýba napríklad mobilný telefón „iphone“.

Svojou účasťou na podujatí podporíte OZ Nikolka zo Serede. Ľubomíra Poláková zo združenia si veľmi váži, že aj mladí ľudia sú ochotní pomáhať hendikepovaným deťom. Po vydarenom charitatívnom koncerte „Spolu bez bariér“ sa táto pomoc dostane medzi ďalšie detičky.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články