Vianočný beh

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Cyklistický klub AB SEREĎ zorganizoval na 24. decembra tradičný vianočný beh. Zúčastnili sa ho bežci, ktorí si chceli vyvetrať hlavu pred Štedrým večerom a zároveň urobiť niečo pre svoje zdravie. Zabehať si prišli dospelí, deti aj štvornohí miláčikovia. Stretnutie bolo na Námestí slobody, kde na úvod usporiadateľ behu Tibor Nešťák zúčastneným bežcom povedal organizačné pokyny. Pripravené boli dve dĺžky tratí. Kratšia trasa bola určená pre menej zdatných a merala 5 kilometrov. Viac trénovaní bežci mali k dispozícii dlhšiu 11 kilometrovú trasu. Cieľ oboch tratí bol v campingu, kde samozrejme nechýbala sviatočná nálada. Bežci si tu posedeli, občerstvili sa a príjemne unavení išli domov.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Predchádzajúci článokVieš, že zavreli Karla Gotta ?
Ďalší článokVianočné prímerie 1914

Ďalšie články