Po nehode v Dolnej Strede zostalo vozidlo prevrátené na boku, vodič sa zranil

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR HaZZ Trnava |MM| Hasiči zo Serede včera zasahovali pri dopravnej nehode osobného motorového vozidla v obci Dolná Streda, okres Galanta.

Vykonaným prieskumom bolo zistené, že vozidlo bolo prevrátené na boku a v jeho tesnej blízkosti sa nachádza spadnutý stĺp telekomunikačného vedenia. Vodič s poraneniami hornej končatiny bol zakliesnený vo vnútri automobilu. Príslušníci osobu vyslobodili a odovzdali do starostlivosti záchrannej zdravotnej služby.

– – –

KR PZ Trnava | Dopravní policajti boli včera večer vyslaní k prevrátenému autu v obci Dolnej Strede. Jeho vodič pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy stavu vozovky a svojim schopnostiam a s autom sa prevrátil na bok. Pri incidente sa nikto nezranil. Policajti prítomnosť alkoholu nepotvrdili. Polícia vec rieši ako škodovú udalosť.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články