Tento muž ukradol Mercedes z relaxačného centra v Horných Salibách. Poznáte ho?

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Galantskí kriminalisti zisťujú totožnosť muža, ktorý mal z areálu relaxačného centra ukradnúť Mercedes-Benz.

V piatok (9.12.2022) sa mal prísť neznámy muž okúpať do relaxačného centra v obci Horné Saliby. Napriek nepriaznivému počasiu dorazil na bicykli.

V šatni si mal vyhliadnuť jednu zo skriniek, ktorú sa mu čiastočne podarilo vypáčiť. Nebolo to ale dosť na to, aby dočiahol kabelku, tak sa uspokojil s dámskym kabátom. V ňom našiel kľúče od auta. S kľudom Angličana vyšiel von, odomkol si svoj bicykel a rozhodol sa na ňom povoziť po parkovisku. Po chvíli začal skúšať, ktoré zo zaparkovaných áut sa pomocou ukradnutého kľúča otvorí. Keď našiel to pravé, pokojne si naložil bicykel do kufra a naštartoval. Netrafil ale výjazd z parkoviska, tak po ňom ešte chvíľu jazdil, až sa mu nakoniec podarilo odísť.

Policajti prípad vyšetrujú ako trestný čin krádeže.

Auto našli o dva dni neskôr kolegovia z Mestskej polície v meste Galanta. Po vykonaní potrebných úkonov ho policajti vrátili šťastnej majiteľke.

Ak ste muža podozrivého z krádeže na záberoch spoznali, kontaktujte nás na bezplatnom čísle 158, alebo nám napíšte súkromnú správu na FB Polícia SR – Trnavský kraj.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Neviem či by som bol šťastný keby mi nájdú moje auto na ktorom sa týždeň vozil dáky bastard.

 2. Polovodič: verte, že sme boli šťastný keď sa auto našlo. A vozil sa asi len pol hodinu, potom mu došla nafta. Týmto ďakujem v mene poškodenej mestskej polícii v Galante za riadne plnenie ich povinnosti a preverenie podozrivo odstaveného vozidla

 3. Celkom dobrá fotografia , polícia robí fotografie na občiansky preukaz, a niekto sa pýta či ho niekto nepozná.

 4. No tak to máte komu ďakovať, presne fotky majú, otlačky majú …auto vrátené a pýtajú sa na identitu zlodeja 😂😂😂

 5. No tak to máte komu ďakovať, presne fotky majú, otlačky majú …auto vrátené a pýtajú sa na identitu zlodeja 😂😂😂

 6. Martin Gál je na zázname Galanta Mierová ulica na severe býva neukradol prvú vec 🤣🤣dúfam že mu spravia aj testy na drogy 🤣🤣🤣🤣🤣

 7. Lepšia fotečka ako v občianskom preukaze.🤣🔨
  Dúfam že už je chalan na poriadku za mrežami.

 8. V tomto prípade sa jedná o
  Neoprávnene využívanie cudzej veci.
  Tudiš sa chcel len povoziť…

 9. To je skoro jedno. Sadzba je aj tam do dvoch rokov. Akurat v tomto pripade mu auto nebolo zverene.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články