Ďakovanie anjelom strážnym

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Dňa 13. decembra sa v estrádnej sále Domu kultúry konalo slávnostné vystúpenie žiakov Základnej umeleckej školy J.F.Kvetoňa pod názvom Ďakovanie anjelom strážnym. Pásmo hudby, spevu a tanca bolo pripravené ako poďakovanie za všetko dobro a lásku, ktorú ľudia dokážu vytvárať pre seba, pre svoje rodiny, deti a všetkých navôkol.

V programe vystúpilo až 100 žiakov z hudobného, tanečného, výtvarného a po prvýkrát aj z literárno-dramatického odboru. Tento projekt je v našom meste organizovaný každoročne a teší sa veľkej obľube. Riaditeľka ZUŠ Dagmar Šajbidorová uviedla, že žiaci si pripravili bohatý program a to, hru na klavíri, husliach, keyboarde, akordeóne, štvorručnú hru, komorné zoskupenia -saxofónový kvartet, flautové duo, duo bicích nástrojov, spevácke duá, vianočnú scénku v podaní žiakov literárno-dramatického odboru a samozrejme nechýbali tance-moderné, scénické a ľudové.Čoraz pútavejšou je aj samotná scéna pozostávajúca zo stromov, domčeka, piecky a samozrejme vznášajúci sa anjel ako symbol vďaky, lásky a pokoja v nás.

Vystúpením sa prezentujú nielen žiaci školy ale aj výborná práca pedagógov. Zorganizovať podujatie v takomto rozsahu je naozaj náročná práca zanietených učiteľov ale i zamestnancov školy. „Každoročne si vážime aj podporu Mesta Sereď, Združenia rodičov, sponzorskej firme BIC s.r.o. a spoluprácu s Domom kultúry v Seredi. Tešíme sa na stretnutie s verejnosťou pri ďalších našich podujatiach,“ uviedla na záver riaditeľka Šajbidorová.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články