Úvodné zápasy mužov Ice Players Sereď

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Slavomír Haberajter /  Úvodné kolo 2. mužskej ligy Západ sa uskutočnilo ešte začiatkom septembra v Leviciach a bohužiaľ zastihlo našich mužov počas „dovolenkovej pandémie“, keď mnohí naši hráči či už kvôli pracovným alebo rodinným povinnostiam nemohli nastúpiť. Preto sme sa v chudobnom počte sedem kusov statočne bránili dvom nitrianskym celkom ŠK Slávia SPU DFA Nitra a Paradise Nitra, avšak aj napriek veľkej snahe a obetavosti sme v oboch zápasoch ťahali za kratší koniec. Zlý začiatok sezóny však našich chlapcov neznechutil a s vervou sa pustili do ďalšieho tréningového procesu s cieľom napraviť si chuť aj reputáciu v ďalších kolách.

 

Ice Players Sereď – ŠK Slávia SPU DFA Nitra  0:12

Ice Players Sereď – Paradise Nitra 3:12

Tento projekt je realizovaný s finančnou podporou mesta Sereď.

- Inzercia -

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Predchádzajúci článokNajmladší florbalisti
Ďalší článokStarší žiaci Ice Players Sereď

Ďalšie články