Dúhalka potešila detičky

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Z krajiny za Dúhou zavítala do Serede usmievavá, zvedavá a odvážna Dúhalka….

Speváci s detskými pesničkami sú u najmenších už niekoľko rokov veľmi populárni. Ich skladby počúvajú dokola a tak nečudo, že mnoho textov poznajú naspamäť. Jednou takou speváčkou je aj Barbora Bandlerová, aktuálne známa predovšetkým ako Dúhalka. Jej skladby o bublinkách, o farbách či o krajine za dúhou deti doslova milujú. Svojimi piesňami deti nielen zabáva ale aj vzdeláva.

A ako Dúhalka vôbec vznikla? Barbora bola v minulosti tvrdá rockerka. Mala svoju kapelu Borra, v ktorej spievala. V čase keď bola tehotná sa z pochopiteľných dôvodov odmlčala a práve vtedy prišla ponuka na naspievanie pár detských pesničiek. A tak sa z rockerky stala princezná z krajiny za dúhou, ktorá spieva dodnes. V rámci vianočného turné potešila aj detské publikum v Seredi. A aby nebola na javisku sama, na pomoc si zavolala aj jednorožca. Deti sa zabávali od začiatku až do konca. A ak tomu tak doteraz nebolo, sme presvedčení, že od koncertu budú Dúhalkine pesničky hitmi v mnohých domácnostiach.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články