Avatar vianočné trhy

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

V nedeľu 27. novembra sa v estrádnej sále Domu kultúry konali AVATAR vianočné trhy. Viac ako 60 predávajúcich ponúkalo tovar rôzneho druhu: prírodnú kozmetiku, tinktúry, sviečky, ľanové oblečenie, ručne vyrábané šperky a keramiku, deky, obrazy, zdravé potraviny a veľa iného. Ako to už na Avatar podujatiach býva nechýbali ani šamanské bubny, zvukové ladičky, tibetské misky, indiánske píšťaly, ethno hudobné nástroje či zvonkohry.

Súčasťou trhov boli aj prednášky a hudobný program. Návštevníci sa tak mohli dozvedieť napríklad ako si udržať zdravie počas sviatkov a zimných mesiacov alebo poznatky o rodovom statku ako nástroja slobodného, sebestačného a šťastného rodinného života. Nechýbali liečivé tóny gongu, tibetských misiek a KOSHI zvonkohier, spievané mantry hudobného tria s doprovodom HARFY, bubienkov a sprituálnych nástrojov či indiánske piesne. Atmosféru dotvorili aj vianočné koledy.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

Ako sa Vás dotklo zdražovanie a inflácia a čo si myslíte o blízkej budúcnosti?

môžete vybrať max. 2 odpovede

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články