PRÁVE TERAZ: Kolóny na R1 v smere do Bratislavy a havária na D1

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Bratislava / Po predĺženom víkende v nedeľu, teda práve teraz, je na rýchlostnej komunikácii R1 takmer od Serede po výjazd na diaľnicu D1 dopravná zápcha. Kolóny sa tvoria aj z dôvodu havárie, ku ktorej došlo niekoľko desiatok metrov za výjazdom na diaľnicu D1 od Nitry a Trnavy. Na D1 v smere na Bratislavu došlo ku kolízii minimálne dvoch áut. Na mieste nehody sú záchranári a prichádzajú tam ďalšie sanitné vozidlá. Blokované majú byť 2 jazdné pruhy.

Ak zo Serede sa chystáte do Bratislavy, podstatne výhodnejšie na teraz sa javí použiť cestu smer Sládkovičovo – Senec, s následným pripojením na D1.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

Ako sa Vás dotklo zdražovanie a inflácia a čo si myslíte o blízkej budúcnosti?

môžete vybrať max. 2 odpovede

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Veď je to tam každú nedeľu,lebo každý sa ponáhľa a chce sa zaradiť na poslednú chvíľu.

 2. Nehoda, presne ako píšeš..
  Sku*vení paštikári, blokovači ciest a príčiny nehôd.
  Ísť po R1 v smere TT v nedeľu poobede, čistý průser. Ľutuješ, že vôbec máš diaľničnú, keď oba pruhy ucpané a kkt sa je*ú max 100.
  A ešte väčšia kalamita D1 od BA v piatok poobede.. Ak nevypadneš do 16-tej z Bratislavy, máš 100 % šancu, že budeš vysieť niekde za búračkou.

 3. Anonym 21. novembra 2022, 11:27:
  Pastekari sa hovorilo sporovlivym(lakomym) ludom, co si na cesty a vylety vozili pastety a rozne konzervy. Neskor tymto terminom boli oznacovani nevychovani turisti prevazne z hlavneho mesta, po ktorych ostavali v prirode konzervy od pastet. Pocas hospodarskej transformacie a presune pracovne sily do hlavneho mesta sa nazov pastekar ujal pre oznacenie pracovnika, ktory trvale nebyval v hlavnom meste a preto aby co najviac usetril, stravoval sa konzervovanymi potravinami.

 4. vidis a to je ta chyba, ktoru tvrdosijne opakuju hlavne cezpolni.
  Pasteta bola jedlo, ktore si mohli dovolit kedysi len bohati mestania. A preto sa im hovorilo pastet(k)ari. Neskor to prebrali zavistlivi cezpolni a uz to zostalo ako oznacenie „blavakov“.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články