Pozvánka na vernisáž výstavy „Každý tretí“ do Múzea holokaustu v Seredi

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Vážené dámy, vážení páni,

v spolupráci s Múzeom varšavského geta 

Vás pozývame na vernisáž výstavy

Každý tretí,

ktorá sa uskutoční v Múzeu holokaustu v Seredi, dňa 24.11.2022 o 18.00 hod. 

Pred septembrom 1939 Židia tvorili tretinu populácie celej Varšavy. Väčšina Židov bývala v oblasti ulíc Gęsia, Świętojerska a Nalewki. Táto štvrť sa stala najväčším getom v nacistami okupovanej Európe. Výstava prináša archívne fotografie, ktoré zachytávajú každodenný život geta počas holokaustu. 

Prosíme o potvrdenie Vašej účasti na e-mailovú adresu alebo telefónne číslo uvedené v elektrickom podpise najneskôr do 22.11.2022.

 

Svojou účasťou na podujatí dávate súhlas na zverejňovanie fotografií z podujatia.  

 

zdroj. SNM-MŽK-Múzeum holokaustu v Seredi

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články