HK Slávia Sereď: Víťazstvá žiačok a dorasteniek

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

HK Slávia Sereď /  Mladšie žiačky HK Slávie Sereď nastúpili na majstrovský zápas na palubovke Sporty Hlohovec. Po vlažnom úvode sa  dievčatá rozohrali a dosiahli zaslúžené víťazstvo. V zápase sa strelecky a herne darilo L. Fogelovej autorke 19 gólov.

 

HC Sporta Hlohovec – HK Slávia Sereď 12:27 /8:18/

Zostava: N. Chynoradská – T. Sojková, A. Sojková, Z. Sojková 1, T. Hercegová, K. Bédiová 1, L. Kreháková, E. Holičková 1, l. Fogelová 19, M. Husárová, E. Chynoradská 3, N. Štrbová 2

Dorastenky na svojej palubovke privítali dievčatá z Čadce. Dynamickou hrou prinútili hostky robiť chyby v obrane a útoku. Trénerka hostí si už v 6 min. musela zobrať oddychový čas, ktorý však hostkám nepomohol a do šatne išli domáce za stavu 16:8. Aj druhý polčas sa niesol v réžii našich dievčat, ktoré si všetky z chuti zahrali a dosiahli víťazstvo 34:18.

- Inzercia -

Zostava: S. Polášová, N. Chynoradská – E. Sojková 4, P. Hubináková 1, E. Fogelová8, T. Blažeková 4, L. Ončová 4, K. Chrupková 4, L. Fogelová 2, M. Gálová 2, E. Chynoradská, V. Žáková 1, B. Sokolová 4  Tréner: Mgr. M. Novák

 

Projekt je realizovaný finančnou podporou mesta Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články