Vianočné trhy v Budapešti 2022

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Miroslav Košírer / Hlavné mesto našich južných susedov tento rok nebude organizovať vianočné trhy.

Napokon sa však podujatie udeje. Jedinou zmenou je, že ich nebude organizovať neziskovka Budapest Brand, ale iné spoločenstvo. Pôvodnú a nepresnú informáciu priniesol maďarský portál 24.hu. Odvolával sa na vyjadrenia Csabu Faixa, šéf organizácie Budapest Brandv v televízii ATV, ktorá toto podujatie zvykla organizovať. Ten v priamom prenose povedal, že trhy údajne nebudú, pretože organizácia nemá čas na ich prípravu.

Budapeštianske trhy naposledy neboli zorganizované v roku 2020, kedy vypukla pandémia. V minulom roku však už trhy fungovali bez väčších covidových opatrení. V roku 2022 tak opäť budú aj budapeštianske trhy patriť medzi jedny z najobľúbenejších vianočných trhov v Európe.

Vianočné trhy sú tiež v pláne v Prahe, Brne a mnohých ďalších európskych metropolách. Predvianočný pobyt možno vo vybraných metropolách rezervovať už od 69 eur.

 

- Inzercia -

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Vianočné trhy. Nebolo by výstižnejšie ich volať Adventné trhy, nakoľko sú počas adventu a nie počas Vianoc? To je len môj osobný názor.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články