Polícia SR: „Neverte dezinformáciám. obraňujte demokraciu, bojujte za Slovensko“

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Prezídium PZ SR |MM|  Policajný zbor publikoval na svojich sociálnych sieťach video o téme dezinformácií:

 

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. a najhorsie na tom je to, ze kral si uz chysta uvodnu rec.
  brr. az z toho mrazi.
  len skoda, ze to „henti“ nechapu.

 2. Pamätám si ako nás presviedčali všetci od politikov po médiá že v Iraku sú zbrane hromadného ničenia. Až nakoniec sa ukázalo že to bolo jedno veľké divadlo a klamstvo k vôli ktorému zomreli státisíce nevinných ľudí.
  Neveriť ľuďom ktorí predávajú “ pravdu“ !!!

 3. takze chemicky utok na Kurdov v 88 v Halabdže bolo hadzanie cukrikmi. a tie ZHN, ktore irak pouzil boli martanske.

 4. Vidíš aký si nevzdelaný a neinformovaný.
  Čo tak najskôr ako prepotený sa pustíš do bezduchého informovania.
  Powell, Blair sami priznali že to bola zámienka.
  A tu máš dokonca stanovisko “ Vyšetrovaním sa zaoberalo vyše 1000 vojenských a civilných prekladateľov, odborníkov na zbrojenie a i. To ukázalo, že invázia na Irak bola neopodstatnená “
  Účet za vykonštruovanú vojnu bol viac než impozantný. USA tam minuli 800 miliárd dolárov a o život prišlo takmer 4500 amerických vojakov. Vyše 32-tisíc amerických vojakov bolo zranených. Američania prišli o 80 tankov, 109 vrtuľníkov, 18 lietadiel, 55 bojových vozidiel M2 Bradley a pod. O život prišlo vyše 115 000 irackých civilistov!

  Počet civilistov sa reálne odhaduje až na 800 tisíc.

  Prikladám aj zdroj v tomto prípade. aktuality

 5. A napriek tomu si Powell a Blair užívajú úctu, hoci by mali ako vojnoví zločincu bručať. To by ale musela existovať demokracia, ktorú tak radi šírili zbraňami.

 6. Američania doláre natlačia koľko chcú keď potrebujú, nikto nemá taký dlh ako Američania . Je to krajina zázrakov.

 7. nemusis prikladat nic. to o dzanabiho klamstve je uz zname davno.
  ale ja som pisal o 1988. a na zaklade toho ( a klamstve dz.) colin mohol tvrdit o ZHN, kedze sami ich dodavali.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články