Policajti zachránili starších manželov z horiaceho auta

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Policajti z Obvodného oddelenia PZ Šamorín, práp. Dávid Bartaloš a nstržm. Denis Keszi svojou rýchlou reakciu pomohli dôchodcom pri požiari auta.

Ráno zbadali policajti počas jazdy cez obec Lehnice vozidlo Škoda Felicia, v ktorom sedel starší manželský pár. Z auta sa v tom čase valil dym a celú jeho prednú časť už zachvátili plamene. 75-ročná spolujazdkyňa vystúpila z auta sama, no jej o 4 roky starší manžel to nedokázal. Policajti neváhali a dôchodcu rýchlo vytiahli von.

Policajná hliadka ihneď privolala na miesto hasičov. Pomocou hasiaceho prístroja z policajného auta sa však policajtom, za pomoci ochotných okoloidúcich, podarilo oheň uhasiť ešte pred ich príchodom.

Policajti potom usadili dôchodcov v zasadačke najbližšej firmy. Tam ich upokojovali až do príchodu ich syna, ktorý svojich nezranených rodičov v poriadku odviezol domov.
Ďakujeme nielen kolegom za ich pohotovú reakciu, ale aj okoloidúcim, ktorí neváhali a zobrali svoje hasiace prístroje, a pomohli tak policajtom oheň rýchlo uhasiť.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články