Tragická zrážka v Bratislave si vyžiadala 4 mŕtvych a niekoľko zranených – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Viaceré hliadky bratislavských policajtov ako aj iných záchranných zložiek včera zasahovali na Zochovej ulici, kde došlo krátko po 22.15h k tragickej udalosti.

Podľa doterajších informácii vodič osobného motorového vozidla narazil do zastávky MHD, na ktorej sa v tom čase nachádzalo viacero osôb. V dôsledku tejto udalosti utrpelo viacero osôb zranenia.
Na mieste polícia vykonávala potrebné úkony.

Po príchode na miesto udalosti museli hasiči vyslobodzovať osoby z vozidla aj spod vozidla. Podľa doterajších informácií došlo k úmrtiu 4 ľudí, ďalších 7 utrpelo zranenia rôzneho rozsahu. Na mieste zasahovalo 21 hasičov z HS Radlinského a Hálkova.

 

AKTUALIZOVANÉ 03.10.2022

- Inzercia -

Nehoda na autobusovej zastávke v Bratislave má piatu obeť, v nemocnici podľahlo zraneniam 21-ročné dievča.

 

zdroj: Polícia SR, KR PZ Bratislava, Hasičský a záchranný zbor Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Dokedy sa to bude tolerovať, aby podnapití vodiči zabíjali nevinných ľudí? Je najvyšší čas, aby sa tým niečo robilo. Nekompromisne trestať previnilcov, ale spolu s nimi aj tých, ktorí to majú na starosti, nečinne len na to prihliadajú a pred kamerami sľubujú a robia veľké H! Treba aj na súdy si posvietiť!

  2. Zobral ľudské životy.ozraty. už by bolo načase pritvrdiť,nie len kecat.dostane 7 rokov za 3 je doma. 25 bez možnosti prepustenia a nechať mu v cele lano.

  3. Keby to spravi mojej rodine.Pomstil by som sa.Kruto a nemilosrdne.A potom by som si uzival moj trest zato.

  4. Politici zrazu volajú po vyšších trestoch. Farizeji zasratí, to sa najprv muselo stať toto? Už roky vidíme ako ožratí nad 1 promile dostávajú iba podmienečné tresty a to doteraz nikomu nevadilo? Až táto tragédia im otvorila oči, aby začali hovoriť o prísnejších trestoch? Veď to čo súdy rozdávajú za alkohol nie je trest, ale motivácia pre ostatných, že sa im nič nemôže stať.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články