Umožnili jej, aby dar života niesla a rozdávala mnoho a mnoho ďalších dní a rokov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Keď už bolo jasné, že povstalecká armáda nebude môcť odolať nemeckej presile poslali spojenci veliacim dôstojníkom generálom Viestovi a Goliánovi lietadlo, ktoré ich malo odviesť za frontovú líniu. Odmietli. Zostali so svojimi vojakmi až do tragického konca. Do lietadla vtedy posadili ľudí, ktorí už, alebo ešte nemohli bojovať. Aj pätnásťročnú neter generála Viesta Tatianu. Umožnili jej, aby dar života niesla a rozdávala mnoho a mnoho ďalších dní a rokov. Včera večer, po naplnení čistého a krásneho času, ju Pán povolal na cestu do večnosti. Tatiana Šimková. Moja mama. Ďakujem! Je mi smutno, ale verím, že je to úžasná destinácia, kde sa raz zídeme všetci.
Zdroj: FB
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články