Súťaž vo varení gulášu v campingu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

V sobotu 1. októbra sa v seredskom campingu konal ďalší ročník súťaže vo varení gulášu. Zapojilo sa až 21 družstiev s cieľom uvariť ten najlepší kotlíkový guláš. Niektorí amatérski kuchári sa súťaže zúčastňujú pravidelne niekoľko rokov, ďalší tu boli po prvý krát, no určite nie naposledy.

Hovorí sa, že guláš je na prípravu veľmi jednoduchý. A to či sa jedná o hovädzí, bravčový, držkový alebo guláš z diviny. Jednotný recept na prípravu vlastne ani neexistuje. Do kotlíka ale v zásade vždy patrí olej, cibuľa, paprika, mäso a zemiaky. V prípade súťaží amatérski kuchári vždy pridávajú do pokrmu aj tajnú ingredienciu, aby práve ten ich guláš bol najchutnejší. Takto pripravené jedlo má ale ešte jednu zvláštnosť. Ak sa varí v prírode tak sa pri ňom zakaždým zíde dobrá partia ľudí. A o zábavu nikdy nie je núdza. Kotlíkový guláš totiž vždy vyvoláva dobrú náladu.

Hodnotenie

Po ukončení varenia prišlo na rad hodnotenie. Porota porovnávala chuťové vlastnosti aj vizuálnu stránku odovzdaných vzoriek Po udelení bodov boli vyhlásení víťazi. Prve miesto získal Kira tím, na druhom mieste sa umiestnili Andeli a tretie miesto patrilo Takáčovcom z Galanty. Súčasťou podujatia bola aj bohatá tombola a pripravená spoločná zábava.

- Inzercia -

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články