Priatelia rybári. VN Kráľová už klesá dole

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Priatelia rybári. VN Kráľová už klesá dole. Cca stredu štvrtok by mal byť minimálny stav. Do týchto dní sa budú vytvárať lokality kde sa určite nahromadí viac rýb, ktoré budú potrebovať pomoc. A preto aby ten kto chce pomôcť mal dodržovať aj nejaké pravidlá. Jednou znich je ak sa dáte väčšia skupina ľudí, prípadne aj jednotlivec (pozor na bahno ale aby sa nestalo niečo zlé) by ste mali v prvom rade upovedomit hospodara čo idete robiť, kde a následne to čo robíte dokumentovať. Aby ste sa náhodou aj dobrým a logickým úmyslom nedostali do problémov.
Teraz k veci – je rozumne a logické pomôcť. No zažili sme na vlastné oči ako hospodár neohlásených odtiaľ vyháňal a upozorňoval že konaju protiprávne a môžu mať stoho zle.
Tak ľudia, treba pomáhať s rozumom, informovať otom, lebo na rôznych skupinách hrr pomáhajme, no zabudli povedať aj to že to má svoje postupy. Stačí jedna sms alebo email : https://www.srzrada.sk/kontakty-na-rybarskych-hospodarov…/
Petrov zdar
Zdroj: FB
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Nemal by sa hospodar postarat, aby bola vsetka potreba pomoc poskytnuta? Jedine ze by bol nehospodar.

  2. mal ale vidime ako sa stara ten hospodar niktosi len buzerovat rybarov vedia naco su tam zvolat brigadu a zachranit tie ryby treba ,

  3. ze kto chce pomoct….ved ani to si nevazite ze to robia ti ludia zadarmo ale oni to nerobia kvoli vam ale koli tim rybam lebo ich maju radi a mi im zato dakujeme

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články