Pripravované podujatia v Dennom centre pre seniorov na október a november

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Denné centrum pre seniorov na Jesenského ulici pokračuje aj v nasledujúcich dvoch mesiacoch v rozbehnutom tempe. Hneď na úvod 5. októbra sa bude konať bowlingový tunraj zmiešaných dvojíc v Dolnej Strede.

Október – mesiac úcty k starším seniori oslávia na dva krát. Dňa 18. októbra sa spoločenské podujatie bude konať v priestoroch centra a 20. októbra bude vo väčšom rozsahu v estrádnej sále Domu kultúry.

Dňa 23. októbra sa záujemcovia zúčastnia divadelného predstavenia „Na koho to slovo padne“, ktoré bude odohrané v Dome kultúry v Seredi. Zmerať si tlak, cukor a cholesterol budú môcť seniori 8. novembra. Zaplávať si v príjemnom prostredí kúpaliska v Podhájskej budú mať seniori príležitosť 14. novembra. Literárne popoludnie so spisovateľom sa bude konať 17. novembra a posledné novembrové podujatie bude Katarínska veselica spojená so súťažou v pečení slaných dobrôt. Konať sa bude 27. novembra.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články