Prevrátený kamión a repa po celej ceste. Hlavný ťah z Galanty na Šaľu uzavretý – odklon dopravy cez obce!

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Dopravní policajti z Galanty sú na mieste udalosti a usmerňujú dopravu. Cesta je uzavretá, preto žiadame vodičov o rešpektovanie pokynov policajných hliadok.

Dnes ráno došlo na hlavnom ťahu z mesta Galanta smerom na Šaľu k prevráteniu nákladného auta, ktoré prevážalo cukrovú repu. Jeho vodič pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy poveternostným podmienkam a stavu cesty a pri prejazde cez kruhový objazd stratil nad vozidlom kontrolu.

Po jeho prevrátení sa takmer celý náklad vysypal na cestu. Policajti dychovou skúškou alkohol u vodiča nepotvrdili. Presné príčiny nehody sú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania.

Policajti museli z dôvodu odstraňovania následkov nehody úplne uzavrieť cestu 1. triedy. Policajné hliadky odkláňajú dopravu cez obce Matúškovo a Váhovce.

Vodičov žiadame o trpezlivosť a ohľaduplnosť. Ak vám to situácia umožňuje, danému úseku sa vyhnite.

- Inzercia -

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Tieto problémy vyriešila naša „svetová“ vláda tým, že tieto kamióny budú môcť šoférovať už 18 r. Tak nám pán Boh pomáhaj!!!!

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články