Policajti zasiahli v poslednej sekunde. Zachránili život rozrušenej starenke

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Policajti z Obvodného oddelenia Dunajská Streda, mjr. Mgr. Roland Katona a por. Zsolt Magyarics, spolu s hasičmi zabránili tragédii.

Polícia prijala oznámenie o staršej žene, ktorá sa nachádza sama v byte na sídlisku v meste Dunajská Streda, v ohrození života. Operačné stredisko ihneď vyrozumelo kolegov z príslušného obvodného oddelenia, ktorí sa na miesto urýchlene presunuli. Zatiaľ čo jeden policajt kontroloval situáciu pred bytovým domom, druhý vybehol na 6. poschodie a využil oprávnenie vstúpiť do bytu. Za prítomnosti hasičov spoločne vykonali služobný zákrok, pri ktorom došlo k záchrane staršej ženy. Dezorientovanú a rozrušenú 86 ročnú pani potom odovzdali do rúk privolaným záchranárom.

Ďakujeme kolegom za rýchlu reakciu a skvelú prácu.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Skvela praca policajtov a hasicov.

    Zial, obdobnych pripadov bude pribudat umerne, ako bude pribudat ludi zufalych na zaklade zhorsujucej sa ekonomickej a socialnej situacie.

    Monoho ludi prepadne do depresie a nasledky si asi vieme predstavit.

  2. Kde ste nadobudli presvedčenie, že pani bola dezorientovaná a rozrušená zo súčasnej situácie?

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články